Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję osób do nagrania machinimy, podobnej tematycznie do "T.W Dead" lecz z własnym scenariuszem! [ok. 10osób]


Koksu5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie. 
Potrzebne jest minimum 10 osób aby nagrać wspólnie serię filmów z wątkiem fabularnym na specjalnie zbudowanych mapach do danego momentu w scenariuszu.
Chciałbym aby ten projekt był naprawdę na dużą skalę i było o nim głośnio.

Jestem osobą pracowitą co oznacza że nawet gdyby była potrzeba, mogę wstać o 4 rano i nagrywać EP.

 

Każdy by nagrywał swój obraz z gry, a co za tym idzie widz by mógł wybrać swojego ulubionego aktora i obserwować biernie co się z nim dzieje.

Nie ma opcji żeby wrzucać wszystkie filmy na jeden kanał a następnie zapomnieć o owym kanale.

 

WYMAGAM!:
-GŁOSU KTÓRY NIE KALECZY USZU, WAŻNE ŻEBY NIE BYŁ DZIECINNY - TO PRZEDE WSZYSTKIM
-ODPOWIEDZIALNOŚĆ - NIKT NIE LUBI PRACOWAĆ Z OSOBAMI NIEODPOWIEDZIALNYMI.

-MIKROFON[to chyba oczywiste], - ŻEBY NAGRYWAĆ DŹWIĘK

 

KONTAKT!:

Prosiłbym o kontaktowanie się ze mną na skype, nick: brejdagg

 

 

Nie bójcie się, jeśli ten projekt się uda będzie SZTOS!

Przez nas inny będą robić dramy!

 

Ludzie, piszcie. Nie bójcie się!

 

/w grze minecraft :P

#karaczanmoimbogiem

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...