Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Dll Injector I Warrock C++ Cheat - Krok Po Kroku


Młody93

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Też mi tamten nie działa masz takiego

Download

Skan

Nie chcesz to nie pobieraj nikogo do tego nie zmuszam

I sry za reklamę injectora

 

@edit każdy injector (chyba że fake)działa a zródła skąd je biorę nie mogę podac bo byłaby to reklama

Prawie każdy injector działa a i nie ma czegoś takiego jak wykrywalność injectora

Opublikowano

Też mi tamten nie działa masz takiego

Download

Skan

Nie chcesz to nie pobieraj nikogo do tego nie zmuszam

I sry za reklamę injectora

Możesz podać Źródło skąd pobierasz injectory ??I czy każdy byle jaki działa ???

Opublikowano

hmm topic sciągnij jakiegoś hacka z forum i tam masz plik dll i injectora

wez sobie injectora a plik dll stworzysz

hmm i juz masz injectora ;p

1374132184-U48159.png

Sygna by Cristiano

Opublikowano

Jak z hacka IDIOTA59 wyjmę injectora czyli tego exe'ka zmienię nazwę na taką samą jak mój zrobiony dll w c++ to to zadziała ?? Próbował ktoś już tak ??

Opublikowano

@up Tak zadziała

 

Napisałem tak: Prawie każdy injector działa a i nie ma czegoś takiego jak wykrywalność injectora

Sory możecie to uznać za spam ale nikt nie czyta poprzednich postów

 

@down Nie injector to po prostu wstrzczykiwacz hacka do gry a pp drugie nie pisz nowych postów tylko je edytuj

  • 3 lata później...
Opublikowano

Elo pomoże ktoś mi napisać injector w ms visual 2010 >>??

wrtteam24.pl - Sieć Serwerów

Pomogłem ci daj respekt+ - motywuje to do dalszej pracy...

48HZ1wO.gif
 

Opublikowano

A mam ostatnie pytanie ten injector działa jak bypass ??

Injector jest Ci potrzebny zeby otworzyc wogole hack-a i nie dziala jak bypass

 

Elo pomoże ktoś mi napisać injector w ms visual 2010 >>??

w tym spisie masz turtorial jak zrobic taki injector

 

 

 

@TOP co po nie ktorzy tutaj pisza to mi sie smiac chce :D Tutaj masz dzialajacy injector

 

 

 

Ps. Zacznij sie uczyc c++ wogole jakies podstawy bo z tego jak piszesz to wynika ze nie wiele potrafisz a wiec ucz sie moze Ci sie to z podoba :D

xD---Kopi_ehxepsa.png

Opublikowano

@TOP co po nie ktorzy tutaj pisza to mi sie smiac chce :D Tutaj masz dzialajacy injector

 

Zauważ daty napisanych postów, nie uważasz, że ponad 3 lata to jakaś różnica?

 

 

Elo pomoże ktoś mi napisać injector w ms visual 2010 >>??

 

Najpierw przeczytaj to:

http://www.mpcforum.pl/topic/36000-warrock-c-cheat-krok-po-kroku/

Potem zabieraj się za injectory :D

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...