Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy VPS pod serwer minecraft może mieć wirtualizację 64bits OpenVZ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie ma problemu z tym że maszyna stoi na 64bitowym systemie ;)

z opinii jakie słyszałem o tych vpsach powinna wytrzymać, zależy to również od ilości pluginów itd.

Opublikowano

Nie ma przeciwwskazań żeby nie stawiać serwerów na 64bitowych systemach. Ba, lepiej ;)
Wirtualizacja chyba nie ma za wiele tutaj do rzeczy :D Cóż, normalna dla linuxowych systemów.
Co do lagów - nie powinno ;) będzie dobrze

Przy okazji, może ci się przydać pomoc. Zapraszam tutaj: http://www.mpcforum.pl/topic/1181716-bukkispigot-vs-debian/
 

733761405517115815990.png

"To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia" ~Jonathan Carroll

Opublikowano

Jeżeli będzie wszystko dobrze skonfigurowanie i będzie mniej pluginów, a więcej skryptów, to spokojnie możesz dać te 40 slotów, a nawet więcej.

wTMfLGZ.png

Opublikowano

Jeżeli będzie wszystko dobrze skonfigurowanie i będzie mniej pluginów, a więcej skryptów, to spokojnie możesz dać te 40 slotów, a nawet więcej.

Skończcie już te swoje mądrości odnośnie skryptów, bo sie tylko kompromitujecie :v

Opublikowano

Jeżeli będzie wszystko dobrze skonfigurowanie i będzie mniej pluginów, a więcej skryptów, to spokojnie możesz dać te 40 slotów, a nawet więcej.

 

Będzie tak ok. 30 pluginów a nie znam się za bardzo na skryptach więc takich nie będzie

Opublikowano

Jeżeli będzie wszystko dobrze skonfigurowanie i będzie mniej pluginów, a więcej skryptów, to spokojnie możesz dać te 40 slotów, a nawet więcej.

a po co komu pluginy 

jak skryptuf bendzie wiencej to laguf fcale nie bendzie

bo pszeciesz skrypty nie lagujom tylko pluginy 

@top

20-30 slotow max 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...