Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Buff alistara i kha zixa oraz zmiany w przedmiotach


DiabloXPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jebucki buff alistara, teraz  będzie ładne wbity robił po 6 a nie po 16 ;<

OP supporty: thresh braum ali

 

btw. może mój Ali Matador się przyda ^^ (jeszcze tylko VU brakuje)

Hejo

Opublikowano

Kha <3 <3 <3 c : Ten Essence Reaver może w końcu na coś się przyda. 80 ad to już coś. Teraz może zacznie być częściej skłądany. Ogólnie zmiany na +. Szkoda tylko, że nawet chociażby 30% odp. na dmg nie zwrócą Kha'Zixowi na ulcie :/

Opublikowano

Khazix, dostał potężnego buffa nerf incoming. 20 dmg więcej na 5 poziomie czyni go zabójcą klasy XXL.

Po zmianie tego essenca, urgot może wróci na normale, a ezreal/postacie opierające się na manie skorzystają z tego buffa.

Buff Alistara- co tu dużo mówić i  tak tym syfem nikt nie gra.

f1a327ea2f.png

Opublikowano

@up, może Alistar jest dla ciebie syfem, ale skutecznie deklasuje Leonę, która pomimo posiadania CC i tankowatości nie zapewnia utility dla strzelca, Alistar może leczyć i jest tankowaty.

Podejrzewam że nigdy nie miałeś okazji oberwać od AP Alistara, powiem ci tak, papiery znikają. Nikt nim nie grał ponieważ posiadał duże CD wraz z dużymi Manacostami, teraz zostało to zrównoważone, lecz siła dalej pozostaje.

Opublikowano

Przynajmniej teraz będzie sens grania alistarem na supporcie . Aktualnie rzucasz 2kombo na linii i no mana ... Przynajmniej będzie można czymś innym pograć niż w kółko leona/thresh/nami/morgana ...

Pozdrawiam Wszystkich :)

Opublikowano

Eeeee... To ja już nie ogarniam logiki Riotu.

Najpierw kha dostał pierdyliard buffów.

Potem dostał chujdyliard nerfów. Teraz znowu go buffują. Za kilka patchy znowu go zdeklasują do agrywalnego gówna. "agrywalne gówno" ~marcoly 2014

Enforcevip JEST BEZPIECZNE. NIE KUPOWAĆ, NIE JEST WARTE NAWET ZŁAMANEJ ĆWIARTKI GROSZA.

Drugi naczelny bolowiec mpcforum, tuż po Marcolym. Nie pisać po hasło do rara z enforcevip.

Opublikowano

Liczylem na troche lepszy buff dla kha, ale zawsze cos .

Od q zabrali mu prawie 25% dmg teraz dodali z 10.

Nie zapomnijmy jeszcze o poteznym nerfie ulta.

Dostal zbyt duzego nerfa zeby taki maly buff przywrocil go do gry.

A co do reszty zmian to mi sie bardzo podobaja.

Opublikowano

Ej to znaczy ze lifesteal z krwiopijca w jakis sposób się nie stackuje z tym z np botrka?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...