Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Doradźcie mi postać - jestem początkujący


Carlsberg144

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z podanych przez Ciebie, to wybrałbym warrior'a - najlepsza postać do PvP :D

Co prawda zanim ogarniesz fajne combo i opanujesz uniki to trochę minie czasu, ale warto ;)

1365336413-U179206.png
LIp6k.png
EPICSYGNA_erasnwx.jpg
LIp6k.png
1365336413-U179206.png

 

 
qar_gameplay.png
 
Opublikowano

Także polecam warriora-największy fun z gry, ale nie ukrywam, że jest najtrudniejszy

Archer jest łatwy dosyć według mnie

O berserkerze nie powiem, ponieważ nim nie grałem

03729251862177217306.gif

Opublikowano

Ja mogę coś powiedzieć o berserkerze bo akurat nim gram.

 

Moim zdaniem jest to fenomenalna postać dla początkującego gracza, bo jest:

- prosta

- silna

- i odporna na ataki potworów

Jednak jeśli chodzi o PvP no to raczej marne szansę gdyż jest to postać wolna. Sam gram na serwerze PvP i tak samo jestem początkującym(43lv). Na serwerach tego typu niestety często bywa tak, że na "expowisko" wbija 60lv ze swoim kumplem, który dopiero zaczyna grę i robi z Berserka miazgę. Dlatego ja po doświadczeniach z takimi incydentami od razu zmieniam channel na jakiś odległy i spokojnie sobie gram.

 

Podsumowując:

Berserk jest świetną postaciąPvE

Berserk jest nikim - PvP

Musisz się zastanowić bo niestety postać, którą wybierzesz jaką pierwszą jest praktycznie Twoją ostatnią. Wynika to z tego, że Tera ma słabo rozwiązaną kwestię rozpoczynania gry - każdą postacią zaczynasz w tym samym miejscu i robisz te same questy co dla mnie byłoby katorgą. :( Ale to tylko moje przemyślenie, może sam kiedyś się skuszę i zacznę grę kolejną postacią. ;)

 

Pozdrawiam!

Opublikowano

 

Jednak jeśli chodzi o PvP no to raczej marne szansę gdyż jest to postać wolna. 

Berserk jest nikim - PvP

 

@1361622928-U485574.pngMichałekk

Nie mogę się z Tobą zgodzić :D Berserk ma masę skill'i, które knock-down'ują, zanim postać się podniesie możesz walić kolejne KD - w PvP daje to naprawdę baaardzo dużo :D

Warto wspomnieć, że Berserk na 60lvl z odpowiednim EQ oraz porządnymi glyphami wcale nie jest już taki wolny :D

 

Dodam, że Berserker w full end-game EQ jest w stanie ściągnąć każdą cloth klasę (również w full end-game EQ) na 1-shot'a... ;)

Żadna inna klasa tak nie zrobi ;)

1365336413-U179206.png
LIp6k.png
EPICSYGNA_erasnwx.jpg
LIp6k.png
1365336413-U179206.png

 

 
qar_gameplay.png
 
Opublikowano

Ja trochę pograłem berkiem i jeżeli nie przeszkadza Ci wolna prędkość ataku i ruchu w trakcie walki to zacznij nim grać bo DMG jest duży w porównaniu do warriora a co do archera to w expie jest dobry ale w pvp no przynajmniej ja z tych strzał nie potrafiłem trafić w przeciwnika tak się wiercili ><

gQSkfLC.png

Opublikowano

Archer  <3 Dobre dmg, tylko troche trzeba celnosc pocwiczyc... Berserker jest dla mnie za wolny, ja lubie szybkie postacie, ktorymi mozna szybko i efektywnie komus dowalic. ;D

hk4L7fR.gif

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngMichałekk

Nie mogę się z Tobą zgodzić :D Berserk ma masę skill'i, które knock-down'ują, zanim postać się podniesie możesz walić kolejne KD - w PvP daje to naprawdę baaardzo dużo :D

Warto wspomnieć, że Berserk na 60lvl z odpowiednim EQ oraz porządnymi glyphami wcale nie jest już taki wolny :D

 

Dodam, że Berserker w full end-game EQ jest w stanie ściągnąć każdą cloth klasę (również w full end-game EQ) na 1-shot'a... ;)

Żadna inna klasa tak nie zrobi ;)

Może i masz rację. Ja przedstawiłem sytuację podczas dochodzenia do tego end-game'u :). Z tego co doświadczyłem nie widzę szans dla berserka w PvP, ale może jak kiedyśśś wbije ten 60 to zrozumiem jego siłę "w tym trybie walki". ;)

Opublikowano

Jak na razie wybieram berseka z racji teko,że ma o wiele większe dmg niż warrior, a archer jak dla mnie lipa, bo nie ogarnę np 2 mobków na raz do expa ;p 

Spokojnie ogarniesz dwa mobki na raz przy expie, ponieważ ma takie skille, którymi zaznaczasz kilka potworków :p

Archer jest OK, sama grałam nim do 41 lvl, ale znudził mi się, jednak Sorc dla mnie. Warrior'em próbowałam, ale było mi ciężko, gdyż jestem przyzwyczajona do postaci magicznych, a u Warrior'a musisz robić uniki, jednak polecam go, ma dmg + taki mały tanker z niego <- że tak to ujmę :p Berserker jest powolny.

Opublikowano

u Warrior'a musisz robić uniki, jednak polecam go, ma dmg + taki mały tanker z niego <- że tak to ujmę :P Berserker jest powolny.

 

Nie taki znowu mały... :P

Ogarnięty warrior z w miarę dobrym gear'em jest lepszym tank'iem niż lancer ;)

Dość dziwne, bo Lancer to typowa klasa do tankowania   :D

1365336413-U179206.png
LIp6k.png
EPICSYGNA_erasnwx.jpg
LIp6k.png
1365336413-U179206.png

 

 
qar_gameplay.png
 
Opublikowano

Nie taki znowu mały... :P

Ogarnięty warrior z w miarę dobrym gear'em jest lepszym tank'iem niż lancer ;)

Dość dziwne, bo Lancer to typowa klasa do tankowania   :D

Źle się wyraziłam. Po prostu w porównaniu z Lancer'em jest taki chudy, malutki. Stąd moje określenie, że mały tanker z niego :P Ale fakt, byłam raz w PT z Warrior'em, który lepiej tankował niż Lancer .__.

Opublikowano

Sorc potrafi dużo przywalić w PvE :D osobiście gram Slayerem, bardzo polecam, szybka postać i niezły DMG (plus te kryty ahhh <3)

Opublikowano

Najlepiej sam zagraj choćby do 10 lvl każdą postacią i oceń którą Ci się najprzyjemniej gra

 

To trochę bez sensu... do 10 lvl'a masz ile? 5skilli? za wiele się o postaci nie dowiesz ;)

1365336413-U179206.png
LIp6k.png
EPICSYGNA_erasnwx.jpg
LIp6k.png
1365336413-U179206.png

 

 
qar_gameplay.png
 
Opublikowano

To trochę bez sensu... do 10 lvl'a masz ile? 5skilli? za wiele się o postaci nie dowiesz ;)

No tak ale możesz mniej więcej zobaczyć jak wygląda mechanika postaci a co do skilli zawsze można na yt zobaczyć jak wyglądają i na innych stronach poczytać jak działają 

gQSkfLC.png

Opublikowano

No tak ale możesz mniej więcej zobaczyć jak wygląda mechanika postaci a co do skilli zawsze można na yt zobaczyć jak wyglądają i na innych stronach poczytać jak działają 

 

Czyli wychodzi na to, że wystarczy pooglądać filmiki z każdą klasą i już nie trzeba wbijać 10lvl każdą z nich by się dowiedzieć co i jak :D

Nie mam racji?^^

1365336413-U179206.png
LIp6k.png
EPICSYGNA_erasnwx.jpg
LIp6k.png
1365336413-U179206.png

 

 
qar_gameplay.png
 
Opublikowano

bym grał bersekiem lecz on jest niby dupa do pvp, zagram warriorem lub archerem którym lepiej sorcer odpada, za mało ma pz jak dla mnie nie daje nim rady ;pp warrior lub archer kogo wybrać ? 

Opublikowano

witam

osobiście odradzam Slayera do pvp
ta klasa postaci jest podobnie wolna tak jak berk

tyle że nosi skórzane pancerze cóż może wydawać się odrobinę słabe

 

hmm, największą wadą Slayera jest konieczność generowania MP

bez punktów Mp nie jest w stanie zrobić nawet uniku przed ciosem przeciwnika

 

 

 

pozdrawiam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...