Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM] Cradosmt2.pl [The Best Hard tego roku] #02 - 4 strony w eq?! Drop z metków, arena testów!


Adaś .

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1.Miasta M1 to syf.

2.O tym czy hard jest najlepszy decyduja gracze.

3.Lubie Sh4ke ale to wyglada na najbardziej syfiasty hard roku.

4.4 Strony w eq nic trudnego Devasto mial to lare miesiecy temu. Jezeli masz Source nic trudnego.

 

Na serwer wejde zobacze co i jak ale odpycha wizuanie.

xxx


Opublikowano

Dokladnie jak up, serwer dlugie nie postoi jak exalion, 100x lepsza juz thoria.eu

A co ma Exalion robiony przez Piotra do tego serwera ? Reklamuj sobie serwery w innym temacie -__-

Opublikowano

Serwer prezentuje się bardzo fajnie, jednak jest to serwer hard, ostatnio jest ogrom tych serwerów, wiadomo łatwo na nich jest zarobić, ale mniejsza o to. Po pierwsze hardy z dobrą reklamą mają żywotność około 2msc.

Gdyby to był medium z takim max lvl i tym ulepszaniem to bym zagrał, zapewne nie tylko ja ;).

 

PS

Nie wmawiajcie mi, że serwer jest medium, bo to hard i to bardzo.

Opublikowano

Serwer prezentuje się bardzo fajnie, jednak jest to serwer hard, ostatnio jest ogrom tych serwerów, wiadomo łatwo na nich jest zarobić, ale mniejsza o to. Po pierwsze hardy z dobrą reklamą mają żywotność około 2msc.

Gdyby to był medium z takim max lvl i tym ulepszaniem to bym zagrał, zapewne nie tylko ja ;).

 

PS

Nie wmawiajcie mi, że serwer jest medium, bo to hard i to bardzo.

Hard tylko pod względem Expa, reszta jak na Mediumie i to bardzo zresztą zobaczysz w prezentacji ;)

Opublikowano

Hard tylko pod względem Expa, reszta jak na Mediumie i to bardzo zresztą zobaczysz w prezentacji ;)

W prezce expa nie sprawdzi ;_) Przekona się, jak wejdzie do gry.

 

Serwer bardzo mi się podoba, dużo urozmaiceń i misji (wielki plus za to). Mam nadzieję, że nie będzie tak jak w przypadku Vi*a.eu - duża reklama, słabe wykonanie ;) Narazie wasza okładka wygląda świetnie.

 

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...