Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] Atreya - Krwawa Przełęcz


Mizune

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

iw6Bz7f.png

Przedstawiam mapę "Krwawa Przełęcz" która zastąpi "Krainę Gigantów" oraz "Wężowe Pole" na serwerze MPCforum.
Przy okazji poddaliśmy też modyfikacji Tysięcznego Wojownika który będzie Boss'em (typu. 9-Ogonów) z statystykami dopasowanymi pod graczy 90 - 100 lvl.

 

PpmfNct.png

 

iEoIouR.png

 

1xQUpNg.png

 

Zapraszam oczywiście do odwiedzenia i polubienia Naszego fanpage do którego nie podam linka bo podobno nie można.. ^^

Oceniajcie przyszli gracze! i hejtujcie administratorzy innych serwerów.

 

 

0VPaRnd.png

Opublikowano

Bardzo ładna mapa, mega Wam wyszła.

Tylko zastanawia mnie jedno czy na 1 ss to skybox? Ta skała :P

Jak skybox skała? :D

Skała to skała, jak się dochodzisz do niej to znikają cienie, teraz tak to wygląda.

Niech będzie.

Bardzo fajna mapa, całkiem nieźle Wam wyszła.

Powodzenia.

621031404210882313241.png


Opublikowano

Bardzo ładna mapa, mega Wam wyszła.

Tylko zastanawia mnie jedno czy na 1 ss to skybox? Ta skała :P

 

Tak to skybox.

0VPaRnd.png

Opublikowano

Jak skybox skała? :D

Skała to skała, jak się dochodzisz do niej to znikają cienie, teraz tak to wygląda.

I widać Twoją głupotę i zero mózgu. Przecież od razu widać, że to skybox.

 

@topic

Mapa jako jedyna z udostępnionych przez was w media średnio mi się podoba, ale to pewnie dlatego, że według mnie słabo wygląda

jak się na skybox'ie doda teren, uważam, że tylko niebo powinno być. Lecz to tylko moje osobiste upośledzenie. :D

Opublikowano

Znów ci naid serwer wywali ^^

O Shaggy aka nic nie potrafie. :P

Ty zamknij ten parszywy ryj nie powiem kto prosił ASFENA  o pomoc haha :D

Powo z serwerem gdzie zagra 100 osob ;p

 

 

@Topic  Chujowe.

Kazduś.... 

Opublikowano

@Mizune Spoko masz zmysł przestrzenny, przydaje się przy robieniu mapek. Ale zdaje mi się, że trochę takich zeschłych krzaków lub traw brakuje. Byłby lepszy klimat. ;) 

^^

Specjalista
Opublikowano

@Mizune lub @TheNaid macie zamiar pokazać jakieś własne systemy ? Czy zostawiacie to do prezentacji żeby nikt pomysłu nie zapieprzył ?

Mapa bardzo ładna jak każda inna z waszych tematów.

Pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszych pracach.

Pomogłeś,pomogę kiedy tylko brachu mogę!

 

graphic.png

 

Opublikowano

@"Mizune" lub @TheNaid macie zamiar pokazać jakieś własne systemy ? Czy zostawiacie to do prezentacji żeby nikt pomysłu nie zapieprzył ?

Mapa bardzo ładna jak każda inna z waszych tematów.

Pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszych pracach.

Systemy i inne rzeczy tego typu będą dopiero w zapowiedzi.

0LsM05U.png

Opublikowano

Systemy i inne rzeczy tego typu będą dopiero w zapowiedzi.

A kiedy ta zapowiedz bo z tego co pamiętam start miał być na koniec czerwca

xxx


Opublikowano

Zaraz pewnie poleci jakiś hejt w moją stronę ale cóż, mi się mapka nie podoba.

Widzę tutaj tylko skybox, model, textura. Mapka całkiem prosta, zbyt prosta takie moje zdane. 

Może się mylę ale w tej perspektywie tak wygląda. 

Opublikowano

Zaraz pewnie poleci jakiś hejt w moją stronę ale cóż, mi się mapka nie podoba.

Widzę tutaj tylko skybox, model, textura. Mapka całkiem prosta, zbyt prosta takie moje zdane.

Może się mylę ale w tej perspektywie tak wygląda.

Co byś dodał / zmienił / usunął aby wyglądało lepiej Twoim zdaniem?

0LsM05U.png

Opublikowano

Co byś dodał / zmienił / usunął aby wyglądało lepiej Twoim zdaniem?

 

Nie jestem mega dobry maperem, wręcz amatorem ale z perspektywy gracza dodałbym czasami nierówność. Chodzi mi o połączenie wierzchni płaskiej z wyboistą, wygląda bardzo kanciasto.(3 screen) 

I dodał bym czasami "falę" na wierzchni płaskiej.

Opublikowano

Nie jestem mega dobry maperem, wręcz amatorem ale z perspektywy gracza dodałbym czasami nierówność. Chodzi mi o połączenie wierzchni płaskiej z wyboistą, wygląda bardzo kanciasto.(3 screen) 

I dodał bym czasami "falę" na wierzchni płaskiej.

 

Skały zawsze są kanciaste.

Cała mapa ma efekt przefalowania także nie jest płaska.

0VPaRnd.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...