Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM] Metin2 l Mortyriusz.pl #1 - " System Run , Nowe Miasta , Funkcjonalność Klienta " /w Cycu


WeeZy`

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bardzo dobrze to wygląda jak na serwer Easy.

Najciekawszy patent, to chyba ten z kostiumami i zbrojami.

 

Ogółem jest git, reklama jest całkiem spora, serwer bardzo rozbudowany i powstaje na source.

Jestem ciekaw tego serwera i na pewno na starcie sprawdzę co i jak.

 

Polecam serwer, bo miażdży konkurencje, baa...

Wgniata w asfalt.

 

I tak pewnie zaraz się pojawią tutaj notoryczni naczelni forumowi obieracze cebuli.

24b5car.jpg

Opublikowano

Bardzo dobrze to wygląda jak na serwer Easy.

Najciekawszy patent, to chyba ten z kostiumami i zbrojami.

 

Ogółem jest git, reklama jest całkiem spora, serwer bardzo rozbudowany i powstaje na source.

Jestem ciekaw tego serwera i na pewno na starcie sprawdzę co i jak.

 

Polecam serwer, bo miażdży konkurencje, baa...

Wgniata w asfalt.

 

I tak pewnie zaraz się pojawią tutaj notoryczni naczelni forumowi obieracze cebuli.

 

może nie dzięki lecz wasz projekt jest też bardzo ciekawy i też reprezentujecie wysoki poziom  na pewno uwzględnię was w zapowiedzi za te konwerty modeli i poprawy petów :)

 

Zapraszam serdecznie do oglądania oraz na serwer start już 04.07.2014 | 17:30 

 

Pozdrawiam Kamil :)

Opublikowano

 

fajne to tło

3639814043470511049127.png

 

grafika klienta ladna bo tworzył ją jemilo.

 

Odezwał się ten co swoje logo na cudze bronie wrzuca.

A dociera do twojej mózgownicy taki fakt, że może on kupił tą grafikę od Jemilo?

Zaprzedam ci nawet ciekawostkę taką, że Cycu jest właścicielem domeny Reinor.pl

 

Przestań się sadzić do ludzi, bo sam nic nie potrafisz, a na siłę próbujesz z każdym wojować.

Ogółem mam propozycje zmiany twojego nicku:

gιмвσя

∂уѕмózgσя

нιρσкяутσя

ѕ¢нιzσя

 

Załatwię ci Gold Membera, a ty w między czasie wybierz sobie jeden z 4 nicków.

Myślę, że gιмвσя i нιρσкяутσя to idealne propozycje.

 

 

Ludzie powiedzcie mi, że ten koleś jest trollem, bo w innym wypadku znowu zwątpię w to forum.

 

@topic

Bardzo fajne nowe miasta i ciekawie rozwiązany system run.

Mi nie chciałoby się tworzyć tych run, gdyby były czasowe.

24b5car.jpg

Opublikowano

 

fajne to tło

 

3639814043470511049127.png

 

grafika klienta ladna bo tworzył ją jemilo.

 

 

a teraz patrz frajerku :)

 

n1sd.jpg

afnu.jpg

 

 

 

już nie wspomnę o stronie którą mogę wykorzystać jak chcę i na 200 serwerów ale pierw trzeba kod ułąga poprawić :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...