Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dało by radę coś takiego zrobić? Kto by się tego podioł?


Dało by się?  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Dało by się?

    • Tak :D
      2
    • Nie!
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

R

E

K

L

A

M

A

 

 

Witam was bardzo serdecznie w moim temacie :)

 

 

Chodzi o to czy by się dało przerobić starego nieaktualnego odłączonego od serwera klijenta na pliki serwerowe zapakowane tak jak by taki niesmialy ta wersja: http://www.mpcforum.pl/topic/579067-pliki-serwerowe-by-taki-niesmialy/ czyli bezkompinowania odwieram virtualbox nowy i tylko załączam te pliczki które by mi ktośz was zrobił 

 

Kto by się tego podioł?? Pisać na skypa: MantykoraPL Lub na PW na mpcforum! Ważne!

 

 

@Edit Dla nie kumatych :) 

 

Witam was bardzo serdecznie w opisie dla niekumatych :) Chodzi o co chodzi o to by: na podstawie klijenta wyłączonego zrobić pliki serwerowe xD takim jak pliki niesmialego XDDDDD i czy to możliwę XDD

c50f297fe1f15.png

 

Opublikowano

Opisz dokładniej rodzaj "zadania" z tematu nie wiem co trzeba zrobić.

ew. możesz pisać na pw/gg.

Witam was bardzo serdecznie w opisie dla niekumatych  :) Chodzi o co chodzi o to by: na podstawie klijenta wyłączonego napisać pliki serwerowe  xD w formacię takim jak pliki niesmialego XDDDDD i czy to możliwę XDD

c50f297fe1f15.png

 

Opublikowano

aaa... Czyli masz clienta jakiegoś tam, powiedzmy serwera który już nie istnieje i chcesz postawić na podstawie clienta serwer... Pod względem rzeczy, map, eq, binki byłoby to możliwe. Teoretycznie w wolnym czasie może mógłbym się z tym pobawić.

74f31dbf1675f.jpg

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...