-
👋 Witaj na MPCForum!
Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎
- ✅ Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
- ✅ Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
- ✅ System prywatnych wiadomości
- ✅ Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
- ✅ Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy
👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!
Zarejestruj się teraz
- 0

Pytanie
XCoP
XCoP
Siemka. Otóż po wymienieniu karty graficznej zauważyłem że doszło sporo większych rozdzielczości do mojego monitora w panelu sterowania (Monitor ma zalecaną 1600x900 i 60Hz więc na większych pojawia się out of range). Ustawiłem na 1600x900 i jest spoko ale występuje problem w grach. Każda gra która miałem zainstalowaną musiałem pogrzebać w plikach konfiguracyjnych aby zmienić rozdzielczość bo po włączeniu gry pojawiało się out of range. Póki co gry działają lecz z 1 mam problem natomiast Sleeping Dogs. Jak wchodziłem w grę to miałem out of range i pomogło tylko alt+enter do okienka. W okienku zobaczyłem , że w tej grze można ustawić tylko 1600x900 z 150Hz. Niestety mój monitor nie obsługuje takiej częstotliwości odświeżania i pojawia się out of range. Innej częstotliwości w tej grze nie mogę ustawić a granie w okienku mnie denerwuje. Więc proszę o pomoc co zrobić.
Grafa : GTX Cyclone 460 1GB DDR5
Monitor : LG Flatron W2043S (1600x900 , 60Hz)
Sterowniki : Aktualne
Próbowałem też wejść w tryb awaryjny i tam coś zadziałać jednak nie mogę zmienic rodzielczosci na inną niż 1600x1200. Posiadam również rozdzielacz albo przejściówke na monitor z VGA do DVI gdyż wejscie które miałem w poprzedniej karcie graficznej zmieniło się gdy włożyłem nową i musiałem kupic taką przejściówkę.
@ Edit
Dorzucam Screena z gry :
Dodam też , że tylko te mniejsze oraz większe rozdzielczości mają 60Hz inne mają po 70-250Hz.
1 odpowiedź na to pytanie
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.