Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Autorski plugin | Itemki za frakcje | Wtyczka do Factions (1.7.*)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Dziś chcę wam przedstawić mój plugin dzięki któremu można tworzyć frakcje za itemy. Wiem że istnieje już taki plugin, lecz w moim jest więcej funkcji.

Tak prezentuje się config:

config:
  items-in-inventory: true
  inventory-title: 'Itemy na frakcje'
  items:
    - 322:1 5
    - 5 10
  name:
    - Kox
    - ID5
  messages:
    - '&cNie posiadasz wystarczajacej ilosci itemow na frakcje'
    - '&aZbierz itemy i sproboj ponownie ;)'
  color-have-items: '&a'
  color-not-have-items: '&c'
  have-items-text: '&2Posiadasz wystarczajaca ilosc tego przedmiotu'
  not-have-items-text: '&2Nie posiadasz wystarczajacej ilosc tego przedmiotu &6%NOW%&2/&c%MUST%'

Jeżeli gracz nie posiada wystarczającej ilości itemów wyświetlają mu się one w inventory możne to wyłączyć w config jeżeli ktoś chcę. Można także dodawać itemy z data (35:11).

Permissions:

 - factionitems.free - pozwala tworzyć frakcje za free

 - factionitems.fi - dostęp do komendy /fi reload

UPDATE:

 - od teraz plugin może korzystać z pluginu NameTagEdit

 - pisane na szybko wiec jak będą jakieś błędy proszę pisać

Download:

  v.1.0

http://speedy.sh/SStXU/FactionItems.jar

  v.1.1

http://speedy.sh/ZZbgX/FactionItems.jar 

Skan:

  v. 1.0

https://www.virustotal.com/pl/file/2ea5917bf58749d37c6760ffcce66afa787eda9748b38edb94e79deb59ce20d1/analysis/1404293067/ 

  v. 1.1

https://www.virustotal.com/pl/file/48a10e2ced1028a6a812e3ac5a87f0f9d3a11087f24ca5e53b1a89600cc5ef98/analysis/1404384981/
Opublikowano

Mam pytanie, jezeli chodiz o otwieranie inventory w eq tworzy mu sie multi inventory pojawia mu sie w jego wlasnym eq czy jeszcze co innego?


animaatjes-16-e2da7b8e7f46849a5b8e8fc22e

Opublikowano

Mam pytanie, jezeli chodiz o otwieranie inventory w eq tworzy mu sie multi inventory pojawia mu sie w jego wlasnym eq czy jeszcze co innego?

Otwiera się zupełnie nowe inventory do którego gracz ma tylko wgląd.

Opublikowano

Sory ze pytam ale mam to wkleic bezposrednio do folderu plugins?

Tak, ale ten plugin wymaga faction a faction wymaga mcore

Opublikowano

Wreszcie ktoś zrobił update, bo PayInItemsForGuild od Grzegorza nie działa już na 1.7.X chyba.

FUSH szalejesz. Mi się nie przyda, ale wielu osobom z pewnością.

 

BTW: paczki się z małej nazywa FUSH! :D

Opublikowano

Wreszcie ktoś zrobił update, bo PayInItemsForGuild od Grzegorza nie działa już na 1.7.X chyba.

FUSH szalejesz. Mi się nie przyda, ale wielu osobom z pewnością.

 

BTW: paczki się z małej nazywa FUSH! :D

To jest umowa tak mi się zdaje wiec raczej nie robi to wielkiej różnicy :)

Jutro bedzie update gildii xDD

Opublikowano

już było zrobił to grzegorz2047

Liczba Postów wbijamy osiągniecie:


- 25, 50, 75100, 150, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000,1250, 1500, 2000.

 

Opublikowano

Fajny plugin.

Dodasz tagi nad głową dla sojusznika jakiś zólty dla kogoś w gildi zielony a dla wroga czerwony? ;D

Opublikowano

No i k***a teraz można używać factionsa :)

Zajebisty dodatek :)

                                             Polecam i Pozdrawiam Thinker10

Opublikowano

Zaje*isty dodatek! Od razu skorzystałem, bo Pay[...] (za długa nazwa. ;_; ) nie działa. :/ Dziękuje i pytanie od razu. :D Czy potrafisz zrobić takie prefixy, co są u grzegorza w PIIFG (PayInItemsForGuild) wym. NameTagEdit?

 

sygnatura.png

Opublikowano

Ładnie, czyżby powrót FUSHa? Dodaj jeszcze może tagi nad głowami (zielony sojusznicy, itd.) i będzie ok. Planujesz może update ultimaguild? Btw. sam chciałem napisać taki dodatek, ale nie mogę zaimportować plików z factions... wiesz może dlaczego?

  • 2 lata później...
Opublikowano

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...