Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Waithack a DT


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam pytanie odnośnie waithacka i używania go w dt na PLu, czy jeśli jestem sam na DT i go używam jest jakieś prawdopodobieństwo że dostane szybciej bana za to, oczywiście jak go używać to po parterze, chodzi o to czy na dt widać w jakiś sposób że ktoś go używa... nie wiem jak to napisać..:D

Opublikowano

Boże ty używasz mózgu tyle to i ja wiem chodzi mi o to czy oni dt jakoś specjalnie sprawdzają na waithaki i czy jak ide sam to jest jakaś możliwość szybszego złapania bana..

Opublikowano

Ale wh się w logach wyświetla czyli jak banują po logach i sie wyświetlasz dużo razy to ban pewnie będzie

 Co ty piszesz bo nic nie zrozumiałem  :huh:  jak wh może wyświetlić się w logach ??~! :O

Opublikowano

W logach wygląda to jak zwykle bicie potworków z tego co ja wiem...

Nie do końca tak jest. Co do tematu to wątpię, że na globalu będą aż grzebać w logach żeby znaleźć jednego gracza w DT :P

Opublikowano

Nie do końca tak jest. Co do tematu to wątpię, że na globalu będą aż grzebać w logach żeby znaleźć jednego gracza w DT :P

 

Dobra, jakby co to mi oddajesz woja 76lvl z eq  ;)

Opublikowano

Dobra, jakby co to mi oddajesz woja 76lvl z eq  ;)

Nie chcesz stracić to lepiej nie używaj... Szkoda rzeczy w twoim pokoju, bo jak nerwica trafia to nie ma łatwo stop ;D.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...