Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Metin2 a allegro .


szymon10152

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , bo mam pytanie. A mianowicie mam na sprzedaz na serwerach PL bardzo duza kwote yangow wraz z eq/kontami .

 

I pytanie do Was brzmi , czy jak to wystawilem na allegro czy moga mnie jakos zlapac i moglbym dostac bana ? Oczywiscie nie napisalem wszystkich bonow z eq itp. Ale jednak sie boje o to .  To pierwsze pytanie .

 

a 2 pytanie Czy w grze moge np na TBD wystawic sklep w m1 z  nazwa " sprzedam yang gg ... " czy to tez bedzie uznane jako handel allegro , i czy tez bana moge dostac ?

 

i 3 pytanie  , czy jak bym juz dostal bana na konto na ktorym pisalem w grze ze sellam yangi , to czy ban bylby tylko na te konto czy na wszystkie konta . czyli na IP ?  

 

Z góry dzieki :)

Opublikowano

1. Rzadko banują za takie coś  , bo istnieje pewnie 150-40000 podonych itemów w navi

2. Jest za to ban ( jak gm zobaczy da kicka i zbanuje)
3. Na IP dostajesz bana po 5-10 zbanowanych kontach ;-)
Pozdro

xD

Opublikowano

Banują za allegro, a na ip rzadko kto dostaje bana jak już to musiałbyś ostro coś zrobić i w dodatku na wielu kontach..

Opublikowano
a 2 pytanie Czy w grze moge np na TBD wystawic sklep w m1 z  nazwa " sprzedam yang gg ... " czy to tez bedzie uznane jako handel allegro , i czy tez bana moge dostac ?

Ban jest za handel w PLn a nie tylko za allegro, więc tak

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Na pl nie dostaniesz bana na IP, oczywiście jak są konta powiązane to tak, ale zawsze możesz nowe konto zrobić.

Opublikowano

Odpowiedzi:

1. Rzadko banują za takie coś  , bo istnieje pewnie bardzo dużo itemów podobnych na innych serwerach

2. Jest za to ban

Na IP dostajesz ban

Opublikowano

1. Jak dobrze myśląc wystawiłeś aukcję na Allegro, to nie ma opcji żeby Cię złapali. 

2. Nie możesz 

3. Zależy od humoru , częściej dają bana na maila, ale się nie zdziw , jak na IP wpierdzielą.

Opublikowano

Wiadomo, że wystawiasz aukcję by zarobić pln. tak więc wyłapiesz bana za shop'a jak i za przyłapanie a za aukcję na allegro bez nicku Twojej postaci etc.

nie dostaniesz bana bo id na yang w navi jest mnóstwo :) Często banują na email i w porywach zdarza im się na IP ale zmienne IP i nie masz problemu :)

Opublikowano

1. Jak już wystawiasz taką aukcje musisz zakryć niektóre bony, nick postaci i takie duperele żeby nie mogli dokładnie "rozszyfrować" kim jesteś. 

2. Tak, jeśli ktoś Cię zgłosi możesz dostać za takie coś bana. 

3. Blokada stała, ewentualnie na IP. 

Drogi Moderatorze, za nim ponownie usuniesz moją sygnaturę daj mi znać za co, bo tak się nie robi :).

 

Bish_holo.gif

Opublikowano

Jak wszystko dobrze ogarnąłeś i pomyślałeś co robisz to możliwość otrzymania bana jest równa praktycznie zeru co nie zmienia faktu, że wg regulaminu jest to nei legalne. W grze radze raczej nie spamować zbyt otwarcie tym.

Opublikowano

1. Pozakrywaj podstawowe informacje.

2. Tak, od kopa w 5-10 minut takie shopy są banowane.

3. Perm. Ban na IP jest rzadki.

¯\_(ツ)_/¯

WROCISZZLAKIEM.gif

 

 

HISTORIA SPRZETU

eHealth e-cigarette -> ego ce3 -> ego ce4 -> ego ce5 ->Provog Yago ->Evod MT3 ->KangerTech Protank3 -> Glassomizer BVC -> Glassomizer BVC [2x] -> KangerTech T3S -> ASPIRE CE5 BVC -> Vision Spinner I -> Vision Spinner II -> Mild Master -> Eleaf iStick 20w -> GS Air -> V-Spot -> Anyvape VMW SubOhm -> Smok VCT -> Mutation xv2 -> Evic VTC Mini -> UD Hunter -> Goblin Mini RTA -> Cuboid 200w -> Limitless RDTA



Opublikowano

1. Jak zakryjesz wszystko dokladnie i dodasz ze konto jest wlasnoscia firmy gameforge etc to nie powinno byc bana :)
2. Tak, niestety sam tak zrobilem no i bylo po sprawie..
3. Na IP nie ma. Jest tylko na jedno konto, czasami jednak zdarza sie ze zobacza powiazania miedzy kontami i bach...

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...