Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Co zmienić w wyglądzie MOTD?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.


Proszę o napisanie co dodać/zmienić w motd chodzi głównie o kolorystykę.


Na 1 screenie motd przy 1 wejściu gracza na serwer.


Na 2 screenie motd przy kolejnych wejściach na serwer.


 


o2pdqy.jpg


 


 


hmfozu.jpg


Pomogłem?👍

Daj Like! :D

Opublikowano

Zamiast koloru &7 zmieniłbym na &8, jeżeli chodzi o znaki "="

Usun: Gracz frxx... bo jest to zbędne, moim zdaniem. ;-)

CPU: i5 6500 / RAM: 8GB / GPU: GTX 1070 / MOBO: MSI H110M / HDD: 1TB / SSD: Iridium PRO 

BLACKPRISON.HOSTMC.PL - najlepszy serwer prison w Polsce

Opublikowano

A moze podasz jakies LINKI albo wstawisz SS'y do tematu?

No wiesz...

Zbytnio nie mogę sobie wyobrazic po opisie:

 

 

Witam.

Proszę o napisanie co dodać/zmienić w motd chodzi głównie o kolorystykę.

Na 1 screenie motd przy 1 wejściu gracza na serwer.

Na 2 screenie motd przy kolejnych wejściach na serwer.

 

Opublikowano

na gorze i dole daj

&2*&6&l------%gracz%&6%l-------&2*

..

..

..

&2*&6&l------%nazwa serwera%6&l------&2

 

Moge wiedziec z jakiego to serwa? daj na @pw

Opublikowano

Ja osobiście nie lubię serwerów na których chat jest zapełniony głównie "="..

Więc moja propozycja to:

1 Screen:

&7Witaj &c%nick% &7po raz pierwszy na serwerze!

&7Wszelkie informacje znajdziesz w menu.

&3Strona: &9www.strona.pl

&3TeamSpeak: &9123456789

&3FanPage: &9 www.fb.com/strona

 

 

2 Screen:

&7Witaj ponownie &c%nick%&7!

&3Strona: &9www.strona.pl

&3TeamSpeak: &9123456789

&3FanPage: &9 www.fb.com/strona

Opublikowano

W 2 zmien miejscami niebieskie info z czerwonym, żeby było tak jak Jest w 1. Tj. żeby strona i TS były na dole

Opublikowano

Dodaj ile graczy jest online: Graczy Online: 112 zmień kolory z czerwonego na jakiś szary / niebieski. Usuń te "=", ponieważ są zbędne zwykły napis Witaj po raz pierwszy na serwerze ..... Z fajnymi kolorami też to będzie spoko wyglądać :) A jak Ci się ten podoba nic nie zmieniaj nic dodać nic ująć jest super.

 

Pozdrawiam

sygnaturka.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...