Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sporo starszych gierek na sprzedaż - wycena


Lon333ly

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć,

 

Chciałem Was poprosić o wycenę sporej ilości starszych gierek.

Kurzą się na półce, ja w nie już nie gram, a zbieram na nowy PC.

Zrobiłem swoją wycenę na podstawie cen od innych osób z Allegro (za używane rzecz jasna).

Ale co ja się tam znam! Tak więc proszę Was o wycenę. :-)

 

Tony Hawk's American Wasteland    10zł
Assassin's Creed    15zł
The Sims Deluxe Edition    20zł
Colin McRae Rally 2005    20zł
Spellforce     2-5zł
The Sims 2 Moda z H&M    10zł
The Sims 2 Impreza!    5-10zł
Ship Simulator 2006    15-20zł
Maluch Racer 2     5zł
The Sims 2 Double Deluxe   ~40zł
GSR      5zł
Rayman 2 The Great Escape   10-15zł
Rayman 3     5-10zł
Rayman M     5-10zł
Alarm for Cobra 11 Nitro   5-10zł
Need For Speed Most Wanted   15-20zł
Sega Rally     5-10zł
Kozacy (Antologia)    30-40zł
Kozacy II Złota Edycja    ~50zł
Test Drive Unlimited    15-20zł
SPORE Edycja Kosmiczna    ~50zł

 

337-395zł

 

To jest moja wycenia

 

Tylko pytanie, kto kupi takie gry, jak GSR, czy Maluch Racer 2 pojedynczo? Duże mam szanse?

A ile by to było warte, gdybym wystawił zestaw i wpakował do niego wszystkie w/w tytuły?

 

Za wycenę lajki!

 

Pozdrawiam :)

 

 

1389638202-U295319.png


Opublikowano

sprzedawanie osobno się nie kalkuluję bo sama przesyłka jest więcej warta więc lipa, najlepiej w paczce to sprzedać

 

Opublikowano

Ceny podałem takie, aby z paczką wyszły mniej więcej takie same, jak od innych osób.

 

A w paczce to za ile pójdzie?

 

 

Znalazłem jeszcze kilka gier.

 

RPM Tuning (6zł) - ideał.

 

Myst Antologia (10-15zł) - ideał, nigdy nie uruchamiana.

 

Drivespeed (5zł) - ideał.

 

 

I jakieś w saszetkach poznajdowałem:

 

COBI Action Town Racing (2zł) - saszetka i płyta perfekt.

 

"4 pełne wersje!": Winter Games, Maluch Racer 1, WW2 Air Combat, Tank (2zł) - 1 róg saszetki minimalnie zagięty, płyta ideał

 

Soccer manager + demo FIFA 06 (3zł) - saszetka bdb-, bo rogi potraciły kolory (starły się), płyta ideał

 

"DWIE PEŁNE WERSJE PO POLSKU": Spin Off, Frontline Attack War Over Europe (2zł) - ideał

 

Hard Truck Tycoon, Crazy Machines + demo CSI Niezbite dowody (2zł) - ideał

 

18 Wheels Of Steel Haulin', Casper Straszna Uliczka + demo Stanger (2zł) - ideał

 

GOTHIC II, Bus Driver, Ex Machina Arcade + 4 randomowe demówy (6zł, bo Gothic II) - ideał

 

 

No i chyba najstarsza ze wszystkich w/w gier - PUCHAR TESCO (piłka nożna) - ideał, 1zł

1389638202-U295319.png


Opublikowano

Nikt ci tego nie kupi, gdybyś kilka lat temu sprzedawał te gry gdy nie wszyscy posiadali internet to może :D 

 

Za 100 zł może to jakiemuś dzieciakowi wciśniesz. 

175001456602037225492.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...