Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Ile osób bd mogło grać na 1 GB ram?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Podaj procesor, ram to połowa sukcesu.

CPU: i5 6500 / RAM: 8GB / GPU: GTX 1070 / MOBO: MSI H110M / HDD: 1TB / SSD: Iridium PRO 

BLACKPRISON.HOSTMC.PL - najlepszy serwer prison w Polsce

Opublikowano

Podaj procesor, ram to połowa sukcesu.

Nwm jak ty ale ja myślę, że mu chodzi o dedyka a nie stawianego na kompie...

A co do postu to myślę, że 7-8 będzie odpowiednio, 9-10 moze zacząć lagować.

Opublikowano

Myśle ze okolo 7-8 (jesli serwer bez modow, pluginow - zwykly sv + mapa do 1000x1000 kratek :))

Jesli natomiast wgrasz jakies pluginy/mody to mniej graczy bo będą lagiiii! :)

Opublikowano

Nwm jak ty ale ja myślę, że mu chodzi o dedyka a nie stawianego na kompie...

A co do postu to myślę, że 7-8 będzie odpowiednio, 9-10 moze zacząć lagować.

ja p******e k***a jak nie wiesz to się nie wypowiadaj, dedyk czy cokolwiek innego jako maszyna chyba też ma procesor? Czy może k***a nie? Bez procesora pewnie ciśnie, no nie? Na cheatach jakiś czy coś no nie?

 

@ontop

Podaj nam dokładne specyfikacje, bo możesz mieć i 32 gb RAM a procesor gówniany i nawet te 100 slotów by Ci nie weszło.

Bez reklam fb

Opublikowano

Na 10 slotów będzie super ale jak chcesz bez lagów, ścinek to ustaw na 8 slotów ;)

 

Pozdrawiam

sygnaturka.png
Opublikowano

RAM to nie wszystko pamiętaj i o procesorze karcie sieciowej. Ale powiedzmy, że masz 4 GB ram procesor 2.8 Gigaherca i 1 GB RAM przeznaczone na serwer + średnie łącze to:

 

Tak około 8 do 10 graczy oczywiście można więcej ale może mulić oczywiście dużego serwera nie postawisz ale do gry z kumplami wystarczy. A jak chcesz mieć serwer publiczny to może wykóp jakiś hosting.

Opublikowano

z jakies 40 osóbek : )

Nowy w internetach?

w

 

Do 15 osob.

 

Wy serio myslicie ze 2 osoby cos zmienia? to duzo nie da...

przy 3graczach beda lagi

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...