Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ESL "Bracia w Boju", czyli 2vs2 - Pytania na temat konkursu


Juri.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2000 punktów jest na gracza czy drużynę?

dobra widzę

signature.png
113; 121; AMX 50B; AMX 50 Foch; Bat-Chatillon 25t; E100; VK 72.01 (K); FV215b (183); T110E5; IS-7; Object 263; Object 268; STB-1;

T34; IS6; Fcm 50t; Fcm36Pak40; T-15; VK 72.01 (K); T1E6; T26E4; T26E3
ESL: 28,729 golda + 28€

Opublikowano

2000 punktów jest na gracza czy drużynę?

 

Na gracza :)

 

Jeśli nie masz tam konta, to zakładasz, podajesz link do profilu i po wygranej przelewamy punkty. Następnie od razu możesz wymienić do dowolnej gry. W przypadku WoT'a kod dostajesz w postaci PSC.

Opublikowano

Temat w którym możecie zadawać pytania na temat konkursu.

 

Usunięcie KV-5 jest nieuczciwe, wyjaśnij dlaczego taka, a nie inna decyzja zapadła (czołg jak czołg :P)

Opublikowano

Usunięcie KV-5 jest nieuczciwe, wyjaśnij dlaczego taka, a nie inna decyzja zapadła (czołg jak czołg :P)

 

Najlepszy DPM na tierze, op do taranowania. Usunięty jest również na ESL.

Opublikowano

Kiwdy są rozgrywane bitwy, w których dniach i godzinach???

 

1 tura do 12.07. Godzinę sobie sami wybieracie, w przypadku braku porozumienia proszę mnie dodać. Finał planujemy na 19/20.07.

Opublikowano

Ale jakieś wyniki kto z kim ? i jak .

 

Wszystko będzie jutro. Podałem termin do 23.59 dnia dzisiejszego, będę się go trzymać. Może się ktoś jeszcze zgłosić.

Opublikowano

Dlaczego drużyna nr 15 została przeniiesiona już do następnej rundy ? 

 

Drużyna nr 15 jest od razu w 1/8, ponieważ jeden z członków drużyny nr 3 się poddał i udowodniono mi to SS'ami.

Opublikowano

Prawdę mówiąc drzewko wygląda jak by było ustawione. Barbadian i Violet_Her0 mają bardzo słabych  przeciwników w swoim drzewku a w drzewku niższym są te lepsze teamy...

Opublikowano

Prawdę mówiąc drzewko wygląda jak by było ustawione. Barbadian i Violet_Her0 mają bardzo słabych  przeciwników w swoim drzewku a w drzewku niższym są te lepsze teamy...

 

Wszystko jest jak najbardziej losowo. Tych 2 nawet nie znam, dlaczego miałbym pod nich ustawiać konkurs? Tak czy siak, będą musieli się spotkać w półfinale/finale i wtedy wygra lepszy ;) Zapewniam, że nic nie jest ustawione. 

Opublikowano

Wszystko jest jak najbardziej losowo. Tych 2 nawet nie znam, dlaczego miałbym pod nich ustawiać konkurs? Tak czy siak, będą musieli się spotkać w półfinale/finale i wtedy wygra lepszy ;) Zapewniam, że nic nie jest ustawione. 

To widzę że eslem się nie interesujesz skoro ich nie znasz :)

Opublikowano

To widzę że eslem się nie interesujesz skoro ich nie znasz :)

 

Zgadza się ;) 

Barbadian podobno coś z Multim ma wspólnego, a Violet_Her0 nie znam. Zapewniam po raz kolejny, że wszystko było w 100% losowo. Do tego nagrody są stosunkowo małe, bo marne 2x 1k golda, więc może im się nie chcieć grać i ich przeciwnik wygra walkowerem ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...