Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z stroną.


Xoni

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, jestem bratem ciotecznym Xoniego i piszę z jego konta bo ma mały problem, otóż wczoraj (tzn. 2014-06-29) o ok. 18:00 godzinie miał problemy z witryną MPCForum.pl (wyskakiwały bad gateway 502 etc.), a ok. 23:00 godziny MPCForum.pl "umarło" i nie może wejść na forum poprzez wi-fi na telefonie i przez komputer, działa mu jedynie forum na telefonie gdy ma włączony internet Orange. Wykonał czynności takie jak: przeskanowanie Malware Anty-Bytes, usunięcie cookie, przeinstalowanie przeglądarki Chrome, próba działania witryny na Internet Explorer, resetowanie komputera, resetowanie routera, czyszczenie CCleanerem, to chyba na tyle - Xoni prosi o pomoc w rozwiązaniu problemu.

 

@Edit

Tutaj już Xoni, wszedłem na forum poprzez vtunnel i zaktualizuję co już zrobiłem:

- skanowanie Malware Anty-Bytes

- resetowanie routera (odłączanie na 10 sekund od prądu)

- CCleaner

- usunięcie cookie z przeglądarki Chrome

- przeinstalowanie przeglądarki

- próba wczytania strony na Internet Explorer 11

- próba włączenia forum w aplikacji Taptalk na telefonie poprzez WI-FI

- resetowanie komputera

 

Co się udało?:

- próba włączenia forum na Taptalku poprzez internet Orange (3G)

 

Proszę o pomoc!

 

Napisałem już do Seldka i Miszcza w sprawie tego problemu. ;_;

 

@Miszczu @Seldek help plax

PMK3yt4.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...