Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wgranie skryptu


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć. Mam problem ponieważ chciałbym wgrać skrypt  , ale nie mam pojęcia jak się za to zabrać .

Czy jest do tego potrzebny bol?

Czy są jakieś uniwersalne skrypty , które działają na każdej postaci ?

Może mi ktoś podać jakieś sprawdzone , dobre skrypty ?

 

WSZYSTKO NAJLEPIEJ JAKO FREE , nie mam vipa

Modki to dźiffki

Opublikowano

ja p******e, szukaj, a nie k***a mać pytacie się zjeby po raz 12491295812 o to samo pytanie.

 

@top

Tak k***a jak masz niby wgrać skrypt jak nie masz programu odpowiedzialnego za jego odczytywanie... jprdl

Bol jest potrzebny do skryptów, to jest k***a logiczne.

Tak są takie skrypty.

Użyj mózgu i szukajki na forum bola to będziesz miał dobre skrypty.

 

 

Czy to jest k***a naprawdę takie trudne, żeby zobaczyć dwa przypięte tematy na samej górze działu?

http://www.mpcforum.pl/topic/1228525-lista-najprzydatniejszych-skryptow-freevipplatne-jak-wgrac-skrypty-sac/

http://www.mpcforum.pl/topic/1223416-bot-of-legends-podstawy-uzytkowania-programu/

Opublikowano

czemu się denerwujesz. ... myślisz że ja to wszystko kur** rozumiem ... dopiero zacząłem przygodę z lolem , i chce aby ktoś mi pomógł a nie pisał , że to już było 1000000500100900 razy ...

 

Nadal czekam na jakąś pomoc ;/

Modki to dźiffki

Opublikowano

Skrypty wgrywasz do BoLa w zakładce custom scripts, oprócz tego masz także wbudowane już skrypty.
Uniwersalne skrypty to np. Evadee(unika skillshotów).
Skryptów jest bardzo dużo, wystarczy dobrze poszukać.
 
Jeżeli chodzi o wgrywanie skryptów, to szukasz jakiś skrypt (free) na forum BoLa, przy czym kopiujesz cały code skryptu i wklejasz go w custom scripts, a następnie zapisujesz. Skrypty konfigurować możesz podczas gry według swoich potrzeb.
http://botoflegends.com/forum/forum/20-champion-scripts/
Jeżeli czegoś nie możesz znaleźć, to powiedz po prostu na jakiego championa potrzebujesz skryptu.

 

 

 

ja p******e, szukaj, a nie k***a mać pytacie się zjeby po raz 12491295812 o to samo pytanie.
 
@top
Tak k***a jak masz niby wgrać skrypt jak nie masz programu odpowiedzialnego za jego odczytywanie... jprdl
Bol jest potrzebny do skryptów, to jest k***a logiczne.
Tak są takie skrypty.
Użyj mózgu i szukajki na forum bola to będziesz miał dobre skrypty.
 
 
Czy to jest k***a naprawdę takie trudne, żeby zobaczyć dwa przypięte tematy na samej górze działu?
http://www.mpcforum.pl/topic/1228525-lista-najprzydatniejszych-skryptow-freevipplatne-jak-wgrac-skrypty-sac/
http://www.mpcforum.pl/topic/1223416-bot-of-legends-podstawy-uzytkowania-programu/

2 dni wolne od forum dobrze Ci zrobi. :)

Opublikowano

Zarax, a mógłbyś mi pomóc? Robie tak już kilka razy na kilku bolach próbowałem. Mam skrypt do cassio dodaje new script i zapisuje i za kazdym razem nie działa... dodaje skrypty na free. Co moge zrobić aby zadziałało? Te skrypty wbudowane w bola mi działają (prócz cassio ktora tez tam jest)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...