Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

McKox


RoxiPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

!

!

!

 

!

 

 

 

> ADRES IP McKox.cubehost.pl

 

4221114034372711052940.jpg

 

Szukasz dobrego serwera do gry ze znajomymi?

Wszystkie inne serwery nie zaspokoiły Twoich oczekiwań?
Nasz serwer jest inny!

Wysoki poziom rozgrywki, ludzie z pasją, doświadczona administracja,

autorskie wtyczki, innowacyjne pomysły, duża ilość graczy!

Dołącz do ELITY, przeżyj przygodę swojego życia na elitarnym serwerze

 

CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!

 

4221114034372711052940.jpg

 

 

> ADRES IP McKox.cubehost.pl

> SLOTY >  200

> AUTORYZACJA > no-Premium

> WERSJA > 1.7

> FORUM > www.skykox.cba.pl

> STRONA > www.mckox.cba.pl

 

 
4221114034372711052940.jpg
 

ScreenShoty z serwera:
 
Ranking PVP:
 
ranking.jpg?1403437113
 
 
 
Cobble X:
 
cobblex.jpg?1398201624
 
Możliwość wyłączenia dropu cobbl'a:
 
cobble.jpg?1398201624
 
Top PvP:
 
top.jpg?1403437113
 
Drop:
 
drop.jpg?1403437113
 
Gildie:
 
gildia.jpg?1403437113
 
Itemy na gildie:
 
itemy.jpg?1403437113
 
Nick nad głową:
 
glowa1.jpg?1403437113
 
 
 

4221114034372711052940.jpg

 
 
Zapraszamy!
 
 
 
 

4221114034372711052940.jpg

 
 
 
 
 
Zbugowany Banner:

 

 

image.png

 

 

 

 

 

4221114034372711052940.jpg

 

Opublikowano

Recenzja:

Z początku gdy wbiłem na spawn wszystko było okej, nawet mi się podobał.

Zaczełem grać z kolegami , zrobiliśmy gildie , drop był okej nawet troszkę za duży.

Wszystko było całkiem spoko , serwer mi się bardzo podobał i moim kolegom też.

Potem założyliśmy sobie nową gildie , kupiłem z kolegą SVIPA (25zł) .

Wogóle wtedy zaczeły się różne problemy...

Najpierw serwer wywalał co 1-2h i były straszne cofki.

Potem mój kolega i zresztą pare innych osób kupiło kilofa 10/10/10 i go przez autoshopa nie dostali.

Wszyscy (jakieś 6 osóB) ubiegało się administracji żeby im go dali ale wtedy administracja zaczeła wszystkich olewać.

Pisaliśmy do nich jakieś 3 dni ale oni nic nie odpowiadali. Tym którzy nie płacili za jakieś pseudo eventy dali a tym , którzy płacą nie dali.

 

Ja osobiście NIE POLECAM tego serwera.

Pewnie zostane zbanowany po tej recenzji.

tumblr_n0ma3n8fLx1smbf1ao1_400.gif

 
Opublikowano

Nie polecam w 100%.
 

Zacząłem sobie grać było normalnie, zaprosiłem kolegę graliśmy sobie, biłem się z jednym gościem za linią lecz on zorał, kiedy napisało mi że mogę się wylogować, lognełem na chwile, gdy znowu się zalogowałem to było że zginąłem. Zbugowane w ch*j anty-logout, napoczątku piszę że mozesz sie wylogować a potem ci pokazuje że zginąłeś...

NIE POLECAM!

.

61vo.png

By Me.

Opublikowano

Mam pisac co 5 sekund a minela 1minuta

CPU i5 6600k 4,1GHZ | RAM HyperX SAVAGE 16GB RAMGPU ASUS GTX 1070 ROG STRIX 8GOC |

SSD1 Samsung EVO 850 120GB| SSD2 ADATA SP600 120GB |HDD Toshiba 1TB

Reklama serwera minigames w starym stylu Kliknij tutaj

 

Opublikowano

Nowa Edycja dziś o 16:00

 

Poprawki:

- nowa administracja

- poprawione pluginy

- brak bugów

- itemshop działa dobrze w 100%

- brak lagów na stracie

Opublikowano

Ogólnie również uważam, że fajny serwer.

Chociaż moglibyście się postarać trochę bardziej nad spawnem :D

Dodaj kilka ssów ze spawnu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...