Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

WoWs - Q&A


Juri.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

- będzie można tak nastawić działo, aby pocisk trafił w cel znajdujący się za innym celem
- będzie można naprawić za pomocą odpowiedniego zestawu naprawczego wieże, które odpadły w wyniku eksplozji
- WoWs ma obecnie ograniczone wsparcie wielu rdzeni, pełne jest w trakcie prac
- obecnie w grze jest więcej, niż 10 map – wymagają jeszcze dopracowania pod względem rozgrywki
- jeszcze w tym roku powinna wystartować zamknięta beta
- w tym roku nie będzie zmiennych efektów pogodowych
- testy wykazały, że najbardziej optymalny rozmiar map to 50 x 50 kilometrów
- WoWs będzie miał nieco większe wymagania od WoT – minimalne jeszcze nie zostały ustalone
- co do pozycji kamery itp.: devsi po dłuższych testach usunęli tryb „artyleryjski” (coś jak w WoT) z głównego planu, gdyż totalnie zabijał rozgrywkę. Obecnie trwają testy nad kamerą z perspektywy pierwszej i trzeciej osoby. Tryb artyleryjski oczywiście pozostanie, aby móc strzelać na dość dalekie dystanse, ale będzie to zbalansowane. Lotniskowce za to będą miały też widok w stylu RTS.
- główne działa okrętu nie będą w stanie uszkodzić samolotów
- w WoWs również będzie mechanizm powtórek
- obraz na monitorze będzie się trząść przy większych eksplozjach oraz być może przy strzelaniu
- niektóre hybrydowe lotniskowce będą miały konkretne działa
- devsi chcieliby dodać burzowe mapy z dużymi falami, ale zatrzymują ich problemy techniczne (T_J: Czyżby WielkiŚwiat nie wyrabiał?)
- teoretycznie możliwym jest, że samoloty mogą uszkodzić bombami sojusznicze jednostki
- WoWs obecnie nie ma Havoka
- tryby gry w stylu BH i 7/42? „Na pewno nie będzie jak w WoT”
- będzie można zmieniać amunicję dla głównych dział i wyrzutni torped, dla pozostałych raczej nie
- na pewno będzie możliwość modyfikacji okrętów
- obecnie w planach są 2 tryby gry (T_J: Obstawiam random i kompanie)
- oczywiście będzie obowiązywać unifikacja kont
- oczywiście będą też okręty premium
- lotniskowce będą miały ograniczoną ilość samolotów – gdy ich ilość się „wyczerpie”, jednostka w praktyce staje się bezużyteczna (T_J: Zawsze można spróbować na tarana)
- klany i pokoje treningowe pojawią się po wydaniu gry
- devsi pracują nad fajnymi efektami zniszczeń
- nie będzie żadnych ikon załogantów, tak jak w WoT, czy WoWp (T_J: ale na pewno będzie można szkolić załogę)
- możliwe, że gracze będą mogli niszczyć samoloty gotowe do wystartowania na pokładzie lotniskowca – najpierw trzeba to jeszcze przetestować
- dym z dział itp. raczej nie będzie wpływać na rozgrywkę. Od tego będzie mgła
- nie zabraknie też artylerii nadbrzeżnej kontrolowanej przez komputer (tak, jak jednostki naziemne w WoWp)
- pancerniki są OP w dużych ilościach
- jeśli lotniskowiec zostanie zniszczony, samoloty do niego należące będą latać, dopóki nie skończy im się paliwo
- taranowanie będzie robić niezłe dziury w kadłubach
- dźwięki będą realistyczne na miarę WG (T_J: Taki żarcik), ale devsi mają problem z dźwiękiem dla dział Yamato – nigdzie nie mogą znaleźć jakichkolwiek nagrań
- pływające wehikuły będą miały raczej od 4 do 10 uszkadzalnych modułów
- nie tylko lotniskowce będą miały do dyspozycji jednostki latające – niektóre okręty będą mieć zwiadowcze wodnopłaty
- devsi eksperymentują z mechanizmami odradzania się
- w grze już znajdują się mechanizmy odpowiedzialne za „prawie trafiło” i „trafiło poniżej linii wody”
- jeszcze nie ustalono formy egzystencji załogi – być może będzie tylko jeden członek (kapitan)
- nie będzie animacji transportu samolotów na pokład lotniskowca – po prostu będą się pojawiać…
- … ale za to wodnopłaty będą miały animowane katapulty i dźwigi
- w WoWs raczej nie będzie wpływu wiatru i wody na rozgrywkę, gdyż devsi nie chcą zrobić z tej gry symulacji
- tylko główne działa będą miały własne magazyny amunicji
- WoWs obecnie śmiga na Direct 9.0c

 

Źródło:

http://www.dom1n.com/silentstalker-blog/wows-qa/

Opublikowano

- WoWs będzie miał nieco większe wymagania od WoT – minimalne jeszcze nie zostały ustalone

Czekam na ludzi wkurzających się że na 10 letnich komputerach nie będzie im chodzić najnowsza gra z 2014/15/16 roku.

Opublikowano

Czekam na ludzi wkurzających się że na 10 letnich komputerach nie będzie im chodzić najnowsza gra z 2014/15/16 roku.

 

Ale silnik z 2004 xD

Opublikowano

Wyjątkowo zapomniałem o dopisku ;)

 

Zawsze i wszystko kopiuję do dom1na i on wyraża na to swoją zgodę.

Ale to nawet brzydko wygląda, jak ktoś nie wie, kim jest T_J, a dodaje on swój komentarz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...