Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaki lepszy komp?


kolo994

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam możliwość kupić 2 komputery,mam orginalną gre GTA IV i niewiem który lepszy do tej gry pomóżcie mi wybrać

 

Parametry 1 komputera :
-procesor Intel core2duo 1.8 GHz
-karta graficzna ATI HD 4670 1GB
-2GB RAM
-płyta główna ASUS p5b-3 plus
-dysk twardy 80GB
-zasilacz 420 wat
-karta dźwiękowa 5.1 CREATIVE

 

Parametry 2 komputera:

Płyta Główna GA-G31M-S2L
Procesor Core 2 Quad 2.33 GHZ Q8200
Pamięć ram 4 GB DDR2
Karta graficzna GE FORCE 9400 GT Super + 1GB
Dysk twardy 640GB S -ATA
Karta MUZYCZNA NA płycie wbudowana
zasilacz 360w

 

 

Proszę o szybka podpowieć

Opublikowano

i znalazłem 3 kompa ale wydaje mi sie ze ten 3 komp jest lepszy

Procesor Intel Core 2 Duo E6550 razem 4.66 GHz!

3gb ram

karta graficzna HP Radeon HD 6450 1gb

dysk 160gb

win xp sp3

Opublikowano

Więc tak, ogólnie to Gta IV to jest przejście do Gta V. Przede wszystkim grafika, model jazdy itp. Fabuła jest taka sobie.

Dlatego też warto zainwestować w lepszy komp jak brak kasy to najlepiej kupić konsole ps3, znajdziesz napewno do 650zł

fajną konsolke. To co nam podałeś to naprawdę nawet nie wiedziałem że istnieją takie podzespoły.

Opublikowano

czyli nici z grania w gta na pc ???


mam do was pytanie jak sprawdzić wejśćie do karty graficznej  czy mam np:ddr2 czy ddr3,ddr5????

i jeszcze jak dopasować procka

Opublikowano

Nie ma czegoś takiego jak wejścia do karty ddr,ddr2. Wejścia to np. PCI AGP PCI-EXPRESS

a jak to sprawdzić????

i jak też dopasować procka do płyty głownej?

Opublikowano

mam jeszzce 1 pytanko możecie mi stworzyć kompa

jaki procek i płytę główną pod kartę Gigabyty Radeon HD5570 1gb ddr3 pci-expres x16 

mam budżet do 400zł

Opublikowano

Zakup do tego jakiegoś quada q6600 + mobo z chipsetem g41, są one dosyć tanie, więc nie powinieneś mieć problemów.

 

Quada dostaniesz za 200zl

 

Plyte glowna za 100zl

 

I takie rozwiązanie będzie najlepsze, na tym juz powinienes pograc w gta4. Najlepiej jeszcze jakies 4gb ramu i smigasz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...