Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak wyłączyć automatyczne uruchamianie sie programów przy starcie systemu


Fx Padrino

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, pewnie wielu z Was zastanawiało się jak wyłączyć nie potrzebne aplikacje uruchamiające się automatycznie przy starcie.

Za dużo tego typu aplikacji może skutkować problemami z pamiecią ram (obciążeniem jej).

Dlatego piszę ten bardzo prosty tutorial.

Opisze to na przykładzie Windows 7.

1. W wyszukiwarce "Start"

mP8HP8n.png

2. Wpisujemy "msconfig" po czym uruchamiamy tą aplikacje

GzGlH0x.png

3. Przechodzimy do zakładki "Service" w której możemy odznaczyć aplikacje które nie chcemy żeby się automatycznie uruchamiały.

FfgE1zM.png

4. Zapisujemy wszystko klikając przycisk "OK", po czym restartujemy system.

 

Wiem że większość z Was potrafi to zrobić, lecz są osoby które nie mają o tym zielonego pojęcia.

Jeśli pomogłem zostaw like c:

©ElPadrino12

Opublikowano

Ktoś nie będzie wiedział, wpisze w google, trafi tu i już będzie wiedział. Na pewno się przyda.
Mógłbyś zrobić jeszcze na innych systemach, lub chociaz napisac czy wyglada to podobnie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...