Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rozpoczęcie gry inżynierem


VasseK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemaneczko ;)

 

Mam do was takie pytanie

Zaczynam grę inżynierem bo szturmowiec i zwiadowca mi się znudzili

 

Co mogę zrobić z kwotą 9772 fundsów ( 1749 pójdzie na nowy slot + inżyniera ) - jakie bronie dla niego - pakiety - porady.

 

graphic.png


 

Opublikowano

Braknie Ci 127 Funds do pakietu z MTAREM jest to rozsądny pakiet, z lunetką M145.

Polecam Ci dozbierać te drobne, a jeśli to nie wchodzi w grę to możesz zakupić "Zestaw Sokole Oko" z MP5 na początek w sam raz.

Jak już dorwiesz ten pakiet z MTAREM to montuj M145 do MP5 do tego lufa precka, magsy viper kolbe barrakude i wymiatasz.

Ja tak mam i jestem mega zadowolony.

Co do porad możesz zainwestować creditsy w "Wzomcnienie RPG" wtedy GAZY,HMV masz na 1 pocisk JETY tak samo. Reszta to dwie rakiety oprócz czołgu i tego helikoptera transportowego.

Być może o tym nie wiedziałeś ale tą spawareczką możesz rozbrajać wrogie miny, oraz miny claymore a także jeśli wróg siedzi w pojeździe obniżać jego HP ale kto tak robi  :P.

Opublikowano

Kupujesz fundsy za 24 zł lub dwa sms po 7 zł i bierzesz albo:

-pakiet z Mtarem

-pakiet Natty

 

Potem pakiet z mp5 i możesz dłużej grać. Jeśli chodzi o boostery, to wzmocnienie RPG i tyle. Najwięcej można zarobić expa na oman/ myannmar, ale polecam sharqi rush.

                           

Opublikowano

Kup pakiet z G53, o ile jeszcze jest. Potem możesz dokupić pakiet celnego.

Jeśli zależy ci na celowniku m145 to kup ten z MTAR-em (nie polecam, broń jest średnia)

 Ghost1225.gif                               

                 

 Pomogłem? To cud! Daj lajka, by uczcić to niecodzienne wydarzenie.

ale papieża to ty szanuj

Opublikowano

Dziękuje za opinie : 

Kupiłem MP5 i powiem wam że broń jest boska ;)

 

SS :

 

60392267080795795758.jpg

 

 

 

 

 

86914711932981404580.jpg

 

 

 

graphic.png


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...