Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Znikające pociski artyleryjskie


Ziółko.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Od pewnego czasu gram sobie artką i znikają mi pociski jest to irytujące Wy też to macie? Denerwuje mnie to tak sobie myślę: "K***a, gdzie ten pocisk leci i leci.." a on zniknął, da się to jakoś naprawić? 

Opublikowano

Impasibro, ten bug dawno usunęli i nikt się z nim nie spotkał. Masz włączone efekty w trybie artyleryjskim i widzisz splasha gdy trafisz w ziemie? Może nie i dlatego nie widzisz, że trafiłeś obok celu.

Opublikowano

Tak samo od niedawna gram artylerią widzę wszystkie strzały dokładnie jak leci gdzie udrza nie strzelam obok żadnej górki i gdy czasami wystrzelam  wogóle nie widzę ani toru pocisku ani splasha wygląda to tak  jak by walnoł w niewidzialną ścianę po drodze.

Opublikowano

Tak samo od niedawna gram artylerią widzę wszystkie strzały dokładnie jak leci gdzie udrza nie strzelam obok żadnej górki i gdy czasami wystrzelam  wogóle nie widzę ani toru pocisku ani splasha wygląda to tak  jak by walnoł w niewidzialną ścianę po drodze.

 

Musi po drodze w jakiś kamyczek trafić, czy coś. Ewentualnie trafiasz we wrak, a one pochłaniają pociski artyleryjskie.

Opublikowano

Było to kiedyś... MOŻE wyciągasz za skał a pocisk wali Ci gdzieś gdzie nie widisz?

 

Ta na Stepie :P Mój kumpel ma to samo, pogram jeszcze i zobaczę, proszę jeszcze tego nie zamykać :) 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...