Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wylogowanie gracza w quescie po funkcji


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chcialbym zrobic cos takiego ze przy otrzymaniu 75lv poprzez questa automatycznie wyrzucalo go

Po co mi to? Poniewaz zeby typ mogl wziasc skille potrzebne jest ponowne zalogowanie dlatego jest to mi bardzo potrzebne.

 

Opublikowano

Mam użytą funkcje

 

                repeat
                    pc.give_exp2(pc.get_next_exp())
                until pc.get_level() == 75
 

po tej funkcji chce nadać automatyczne wyrzucenie gracza po to żeby mógł się zalogować i wybrać umiejętności.

czyli cos typu command("dc nick")

 

dla nieogarów

 

quest skill_group begin
    state start begin
        when levelup with pc.level>=75 and pc.skillgroup ==0 begin
            set_state(run) -- tutaj daje state
        end

        when login with pc.level>=75 and pc.skillgroup == 0 begin
            set_state(run) -- tutaj daje state
        end
    end

    state run begin -- tutaj wlasnie te state
        when login with pc.get_skill_group()!=0 begin -- tutaj to co odpala questa do skilli
            restart_quest()
        end
 

Opublikowano

command jest tylko dla gmów, a co do questa dodaj funkcję levelup, jezeli potrafisz edytowac game czy tam nawet te glupie source, to zrob nowa funkcje ktora wyrzuci gracza

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...