Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Witam Szukam Można Powiedzieć Gm''


ersadassa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Szukam Bardzo Dobrych Edytorów do serwera hamaci

Mam Do Rozdania 3 GM ;] Gm Daje zaco już muwie ; Gm daje za zedytowanie serwera czyli;

1.Wgranie małego is u dowolnego typa

2.Na Start Żeby Dostać Militara poczontkowe eq zielone i fioletowe potki i kase

3.Podwienkszyc iexp drop itp do 250x

4. Wgrac bronie na 80 i 90 lvl i naprawic zeby mialy wartosc ataku

5.zmiejszyc ceny bonow oraz kd

6. zrobi stronke z czatem i na kturej bendzie rejestracja oraz download spolszczenie i patcha ktury umozliwi dodanie kd +6

7. To wszystko wiem ze trzeba sie napracowac wkoncu zacos Wlasnie szukam takich osób Kontakt gg 478317

Opublikowano

a wienc ja siem zglaszac

imie: chyba mihal

fiek 4lata

ómiem ropic serfery hamahi i niehamahi kture som super i wo gule

ty pisac pewu

 

PS. ten twój temat jest beznadziejny, najpierw poczytaj słownik ortograficzny

 

Pozdro, poćwicz

 

@EDIT

do UPa(ersadassa)

I co ty byś 6letni bidulku na tym serwerze zrobił - zahostował na kompie nie wiele lepszym od pralki? bo skoro wszystko mieli by zrobić za ciebie "GMi"

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...