Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Bloodymt2 Is Back [Root] Bloody - Network ♫We Are Here To Stay♪


BloodyMt2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Yes, BloodyMt2 is back again, The entire Server was reseted.Because there were too many bugs and problems. Then the database crashed and we had to reset. We feel sorry for this reset but now we will not go down an be 24 / 7 online. 100%. Mainentance is every wednesday 18 - 20 o' clock.The levellimit was raised up to 120. Weekly new Quests and sometimes new maps.

 

 

How to Play:

http://www.mpcforum.pl/topic/122656-tutorialdenew-pserver-bloodymt2/page__p__796627__hl__bloodyMt2__fromsearch__1

 

 

www.tbn.ms

 

mt2.tbn.ms

Have fun

 

Your team BloodyMt2

 

([sA] Jopax)[/b][/font]

Opublikowano

Yes, BloodyMt2 is back again, The entire Server was reseted.Because there were too many bugs and problems. Then the database crashed and we had to reset. We feel sorry for this reset but now we will not go down an be 24 / 7 online. 100%. Mainentance is every wednesday 18 - 20 o' clock.The levellimit was raised up to 120. Weekly new Quests and sometimes new maps.

 

 

How to Play:

http://www.mpcforum.pl/topic/122656-tutorialdenew-pserver-bloodymt2/page__p__796627__hl__bloodyMt2__fromsearch__1

 

 

www.tbn.ms

 

mt2.tbn.ms

Have fun

 

Your BloodyMt2 Team

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Diaster ty jesteś niedopierdolonyy.....? o Tak to jest niemiec tak jak UP powiedział POLACKIEGO nie umie więc pisze w swoim ojczystym języku...

Tak To W Życiu Bywa Raz Pęka Serce Raz Prezerwatywa :)

 

Opublikowano

Greg, tyle ze on napisal po angielsku a jest niemcem wiec to nie jego ojczysty jezyk ^^

 

no ale wiadomo o co chodzi;p

Opublikowano

Greg, tyle ze on napisal po angielsku a jest niemcem wiec to nie jego ojczysty jezyk ^^

 

no ale wiadomo o co chodzi;p

 

Angielski to język, którego uczysz się wszędzie... A niemieckiego się nie uczysz... Np ja się uczę angielskiego i niemca nie zrozumię a anglika już zrozumię.

Grałem kiedyś na nim i server całkiem całkiem ; )

Ryzen 5 3600 | SPC Grandis 2 | MSI B450 Gamming Plus MAX | Crucial Ballistix Sport LT 2x8GB 3000Mhz CL15 | Palit GTX1070 Super JetStream 8GB | Adata XPG S11P Pro 512GB + Crucial 1TB | SPC Supremo FM2 650W | SPC Pax M70 | Dell U2312Hm + Dell U2413f | Zowie FK1 | CMStrom Quickfire Ultimate Brown | Samsung S21+ | Dell Vostro 3560

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...