Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakie funkcjie mógłby mieć bot do HeroZero?


miejscowy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. Opcje wybierania misji na monety, lub doświadczenie.
2. Automatyczne dokupywanie energii do misji.
3. Odbieranie nagród za bohaterskie czyny.
4. Walki PvP.
Wszystkie te opcje, można by było zmienić w settings ;-)

534721413388468938793.jpeg

Opublikowano

1. żeby było jak najwięcej czy opłacalność np. czas/monety

2. co misję czy jak się skończy i jak wygląda dokupywanie energii, od razu całe dochodzi i za co?

4. walić każdego po kolei? :v

Opublikowano

1. Żeby można było ustawić w configu i misje na opłacalność i na monety,
2. Jak się skończy całkowicie energia,
4. Ustawić w configu, żeby bił gracza o mniejszym lvl, lub o mniejszej ilości honoru. 

534721413388468938793.jpeg

Opublikowano

A to uzupełnianie energi jest za oponki? Jeśli tak to można zrobić, że idzie do pracy/siłki jeśli ktoś nie chce ich wydawać :D Dobry pomysł czy to wygląda całkiem inaczej? :D

Sry za banalne pytania, ale nie gram w to prawie w ogóle, a bota nie ma :D

Opublikowano

Jeszcze jedno pytanie, czy co każde 10 leveli dodaje się nowa strefa z misjami czy jak to wygląda?

1 - Moje Humphreydale - od 0 poziomu

2 - Plugawe Śródmieście - od 10 poziomu

3 - Centrum Granbury - od 20 poziomu

4 - State Capitol - od 30 poziomu 

5 - Szwajcaria - od 40 poziomu

6 - Big Crumble - od 50 poziomu

7 - Wyspa Yoyo - od 70 poziomu

8 - Gamble City - od 90 poziomu

9 - Sillycon Valley - od 110 poziomu

10 - Paryż - od 130 poziomu

11 - Yollywood - od 160 poziomu

12 - Australia - od 200 poziomu

==================

Nie mam pojęcia czy jest ich więcej, napisałem te co wiedziałem. :)

1367996595-U582588.png

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Robiłem w C#, wszystko było cacy, bot działał, ale nie ma on sensu, ponieważ co kilkanaście dni wychodzi nowa wersja gry, przez co zmienia się część 'kluczy weryfikacji' w grze i cały bot się sypie. Nie rozpracowałem jak pobierać te aktualne, więc na razie bota nie będzie. Z czasem może zoabaczymy :D

Opublikowano

Nie warto Używać W HeroZero Botów bo oni i tak to wykryją i dadzą bana na stałe w grze i w Forum mój kolega dostał tak bo miał bota .

85048683817315532001.png

Opublikowano

Nie warto Używać W HeroZero Botów bo oni i tak to wykryją i dadzą bana na stałe w grze i w Forum mój kolega dostał tak bo miał bota .

Jeżeli jego bot od razu po zakończeniu misji wybierał następną to się nie dziwię. Bot musiałby być napisany tak, aby symulował prawdziwego gracza.

Opublikowano

Przydałby się bocik do tej gry :) Trzymam kciuki, że uda się takiego zrobić :)

sygnatura to nie miejsce na takie oferty, skorzystaj z działu giełda.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...