Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nowy laptop- na ilu fps pojdzie mi lol?


Bondzowi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

procesor : AMD A8-5545M-APU with Radeon HG Grapics

AMD A8-5545M-APU with Radeon HG Grapics 

AMD A8-5545M-APU with Radeon HG Grapics 

AMD A8-5545M-APU with Radeon HG Grapics 

ram : 8 GB

typ systemu : 64 bitowy system operacyny, procesor x64

karta graficzna : AMD Radeon HD 8510G

 

nie wiem co  tam jeszcze trzeba napisać.  I proszę o powiedzenie mi czy ta karta graficzna jest w ogóle dobra.

i na ilu fps na max ustawieniach [ jesli w ogole da rade] wyciągnie mi w lolu?

Opublikowano

Co to za c*****y laptop od araba...

 

Barwo, kupiłeś najgorszy możliwy zestaw, pochwal się ceną jak możesz.

 

Procek ssie jaja jak mało co, karta grafiki to jakaś parodia, i powiedzcie mi po co ktoś wsadził do tego 8gb ramu? Pewnie tylko żeby napisać że ma 8 gb ramu i opchnąć stare, wolne już ramy CL10 1066 mhz, ktorych nikt nie chcial. 

 

 

Zapomnij ze odpalisz na tym lola, ten laptop to totalna porażka.

Opublikowano

Zrób coś takiego please:
6591314038857631122358.png

 

ale lol pójdzie na 100% ale na jakich ustawieniach nie wiem.

 

gdzie moja gpu:

 

 

 

sprzedałem gtx660 ti i nie ma :0

 

 

f1a327ea2f.png

Opublikowano

Troche glupi temat nie latwiej zwyczajnie zainstalowac i zobaczyc? Dobrac odpowiednei ustawienia i tyle

Uwielbiam gre na serwerach SkyBlock


Masz fajny serwer SkyBlock? Napisz do mnie!


Na serwerach jestem pod nickiem Aridion 

Opublikowano

Słaby sprzęt, ale nie najgorszy. Lol powinien pójść spokojnie, oczywiście jeśli odpalisz jednocześnie apu+gpu (jest to możliwe w laptopach) i myślę niskie/średnie na 60 fpsach (zakładając, że bez skryptów)

 

sorry źle spojrzałem - ledwo odpalisz na tym lola (w bardzo niskich fpsach) tyle w temacie...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...