Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM] Oficjalne Intro do metina oceniajcie :)


TeraY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Intro bardzo ładne. Na początku jedynie mi się napisy nie spodobały, ponieważ za dużo ich było [na wstepie]. Reszta filmu jest ok i możesz te intro na spokojnie wstawiać do swoich filmów :)

1EPZ6G.gif

Opublikowano

Scenki gdy postać jest w kostiumie bardzo fajnie Ci wyszły:P

Dzięki :)

 

Intro bardzo ładne. Na początku jedynie mi się napisy nie spodobały, ponieważ za dużo ich było [na wstepie]. Reszta filmu jest ok i możesz te intro na spokojnie wstawiać do swoich filmów :)

To będzie napewno lepsze niż tamto co miałem wcześniej ;D

Dzięki za opinie napewno się przyda :)

q1tjSnZ.png


Zapraszam na mój kanał youtube!


Link: 



http://www.youtube.com/user/Zymerr

Opublikowano

Napisy na początku są okropne - te kolorowe, bo napisz ZYMER idealnie pasuje do piosenki. Świetne ujęcia z zbliżeniem (kostium + spowolnienie) ~ pełna profeska :D Naprawdę, super. Tylko jeszcze te napisy z początku zrobić inne i prawie, że idealne intro. O trochę pusto, gdy ten wojownik używa Tapnięcia iiii (zapomniałam nazwy skilla) <_<

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...