Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wakacyjny konkurs z dzialem 4Story


hersentokrul

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wolny weekend można grać

Na 4Story przyszedł czas 

A więc rusz w magiczny świat 

Na podbój zamku

By zniszczyć co się da 

Czy to w nocy czy za dnia 

Na TD trzeba gnać

Expić gdy się bonus ma

No i cóż zostało nam 

Grzybek respi się co jakiś czas 

Zbierz ekipę rusz co tchu

Aby teren był już twój 

Gildia twa nie narzeka

Na ts zawsze beka 

Oddział Zamknięty 

Była gildia moja

Na Volarianie 

Była to furora 

SANCTUM i Prophecy kiedyś

Z nami się bujali 

I razem tereny podbijali 

A więc koniec rymowania

Trzeba zagrać w 4Story

I to bez gadania

 

Trochę słabe ale nie nic lepszego nie przyszło mi do głowy :)

39052_zps71e43729.png

Opublikowano

#23 Losowanie - Czakis32

25 POST 50 POST 100 POST 150 POST | 200 POST | 225 POST | POZIOM 1 OSIĄGNIĘTY!

| 250 POST | 300 POST | 325 POST | 350 POST | 400 POSTPOZIOM 2 NIE OSIĄGNIĘTY!

| 500 POST | 600 POST | 700 POST | 800 POST | 900 POSTPOZIOM 3 NIE OSIĄGNIĘTY!

Opublikowano

#25 losowanie - zamari20

      10       50      100    150       200      250      300       350      370      400

Opublikowano

Przypominam, ze jesli bierzecie udzial w losowaniu trzeba dac lapke.

Prace graficzne dodajemy z osia czasu, zeby nie podpadalo pod plagiat jak praca jugensa.

Wiersze maja byc zwiazane z 4Story nie z jakimis malpami czy gorylami.

 

|===|

SZYBKIE INFO

Prezentacje trzeba wykonac tak:
Temat w dziale Tutorial 4story pod nazwa: [Konkurs] Prezentacja 4Story
Jesli zrobicie w tym temacie piszecie:
Prezentacja 4Story by --

Link

 

=___=

 

Przypominam konkurs jest do 16.07 gdzie 17.07 pojawia sie wyniki!

Opublikowano

#34 losowanie NowakAdam

4story to świat wspaniały,

w którym niszczymy i zabijamy,

różne potwory i ludzi złych,

Byś dostał kasę i expa ty.

W 4story masz postać, mieczyki i łuki,

Magiczne laski, a także buty,

rękawki, czapeczki i ekwipunek,

byś nie był biedny przy mobów kupie.

Poznajesz zaklęcia, umiejętności,

nowych przyjaciół i dużo miłości,

robisz pvp ze znajomymi,

razem expicie, i się bawicie,

4story jak już wiesz,

to super zabawa,

dla ciebie jak i dla twojego brata,

rodziny, kolegów i wrogów twych także

razem się bardzo dobrze bawcie!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...