Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Baronat - Wejdź do świata MMORPG 2D za darmo! - Zapowiedź!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

4228014038127881076560.png


Baronat - Darmowa polska gra MMORPG 2D via www w pełni za darmo!


 


Pewnie myślicie - Kolejny dzieciak co marzy o stworzeniu gry [...] 


Myślicie, że ja będę tylko nadzorował!


 


NIE! To nie prawda. Osobiście zaczynam tworzyć stronę główną:


 


8569514038127881076560.png


 


Pierwszy Test przedmiotów:


 


 


1947614038166331076560.png


 


 


Co jest gotowe?


 


  • Rejestracja i logowanie - 99,2%
  • Profil - 25%
  • Newsy - 75%
  • Stopka - 93%
  • Przedmioty - 10%

 


Co jest do zrobienia?


 


  • Chodzenie po mapie online
  • NPC
  • Potworki
  • Walki
  • Konsola
  • Eventy
  • Questy
  • Grupy
sygnatura.png

Opublikowano

Design jak i logo nie za dobre,aczkolwiek więcej nie mogę powiedzieć ponieważ mało się dowiedziałem na temat tej gry.

Dodaj więcej ss z gry ;)

Opublikowano

Design jak i logo nie za dobre,aczkolwiek więcej nie mogę powiedzieć ponieważ mało się dowiedziałem na temat tej gry.

Dodaj więcej ss z gry ;)

Tworze chodzenie po mapach online.

 

Na początek nie trzeba dobrych grafik wazne aby wszystko dzialalo.

 

W polowie wakacji bedzie otwarta beta i z 10 testerów wpuszcze.

 

 

sygnatura.png

Opublikowano

Dzisiaj zrobilem trochę konfiguracji i profilu. Jutro skończę konfiguracje i będę gnebił profil. Posaram się jeszcze wstępne rankingi i statystyki.

sygnatura.png

Opublikowano

Stopka - 93% Śmieszny jesteś? Lepiej zajmij się główną częścią strony-gry i nie zajmuj się stopką. Powodzenia życzę, ale moim zdaniem nie wypali ;)

Opublikowano

moim zdaniem to co masz jeszcze do zrobienia powinieneś zrobić na samym początku (jako podstawe gry)

 

głównie chodzi o mape

Opublikowano

moim zdaniem to co masz jeszcze do zrobienia powinieneś zrobić na samym początku (jako podstawe gry)

 

głównie chodzi o mape

Cóż ... Pierwsze robie to co umiem bardzo dobrze a a potem to co w 50% :)

Stopka - 93% Śmieszny jesteś? Lepiej zajmij się główną częścią strony-gry i nie zajmuj się stopką. Powodzenia życzę, ale moim zdaniem nie wypali ;)

Twoim zdaniem niech nie wypali. Ale ty tu masz najmniej do gadania.
sygnatura.png

Opublikowano

Zapowiada się nieźle tylko musisz troszkę popracować nad tym ;//

 

bo jak nic nie będziesz robić to nici z twojego wkładu

Codziennie cos robie :)

 

sygnatura.png

Opublikowano

Cóż ... Pierwsze robie to co umiem bardzo dobrze a a potem to co w 50% :)

Twoim zdaniem niech nie wypali. Ale ty tu masz najmniej do gadania.

Człowieku to jest moje zdanie :) Jeżeli uważasz, że mam tu najmniej do gadania to nie wystawiaj swojej "ciężkiej" pracy do internetu. Przygotuj się na krytykę.. Jeżeli nie to wystaw sobie pracę na słup ogłoszeniowy swojej wsi, albo do gazety, bo twoje odbieranie krytyki nie daje dużo do myślenia.

Opublikowano

To zrobiłem dzisiaj :) Oczywiście gra będzie inaczej wyglądała tylko na początku wolę skupić się na funkcjonalności nie na wyglądzie :)


 


To napisane... na chacie wyświetla się po najechaniu myszką. 5629014040609891076560.png


 


 


 


@Edit


 


Dzisiaj jeszcze pracuje :)


 


cyLVyLX.png


 


Cel na jutro to ukończenie konfiguracji, statystyki w grze.

sygnatura.png

Opublikowano

Miecz przedstawiony w prezentacji jest AUTORSKIM pixelartem z gry margonem :) Więc lepiej albo bierz z rpgmakera albo rób je sam bo gra ci na tych grafikach nie postoi : )

banner5.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...