Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Macie jakiś pomysł na SkyBlock?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka macie jakiś pomysł co moge dodać na serwer skyblock ? :)

 

Nowości jakie mam to : 

 

-Nowe generatory ( dirt , sand . stone )

-Drop bonusowych skrzynek

-Możliwość robienia automatycznych generatoró / farm itp

 

Jak macie pomysł piszcie :) Jutro prawdopodobnie start :)

 

@Edit prosze o dodanie prefixu [Pytanie] :) 

66344506193801885041.png


Widzimy się na 1.9

Opublikowano

  • Questy.

  • Nowe craftingi np spawnera.

Parkoury z nagrodami.

Nether w danych godzinach.

Aktywna oraz ogarnięta administracja.

Nowy wygląd wysp.

Większość itemów do kupienia w sklepie typu diamenty itp a nie z cobbla.

Działające mobgrindery.

Pomogłem?👍

Daj Like! :D

Opublikowano

 

  • Questy.
  • Nowe craftingi np spawnera.
  • Parkoury z nagrodami.
  • Nether w danych godzinach.
  • Aktywna oraz ogarnięta administracja.
  • Nowy wygląd wysp.
  • Większość itemów do kupienia w sklepie typu diamenty itp a nie z cobbla.
  • Działające mobgrindery.

 

 

Jakiego typu questy np. ? :) 

Z craftingami pomyśle narazie są jajka mobów w sklepie

Parkoury będą :P

Nether to chyba zły pomysł... Każda wyspa byłaby zbudowana z netherracku :P 

Administracja mówisz masz ;D

Z wyglądem wysp pomyśle

W sklepie są juz wszystkie najwazniejsze itemy najwyżej coś dodam :) 

MobGrindery działają chyba ;D nie jestem pewien ale nie powinno być problemów 

66344506193801885041.png


Widzimy się na 1.9

Opublikowano

Questy typu wykop X cobbla i dostaniesz nagrodę lub przynieś mi X rzeczy to dostaniesz nagrodę etc (nie chodzi mi tutaj o standardowe zadania z IslandWorld czy innego pl na SB.)

 

 

Równie dobrze można zrobić tak że z netherracka jest np 1% na drop netherracka a nie 100%, tak samo z innymi itemkami z netheru :)

Zobaczymy.

 

 

Na niektórych serwerach nie działały mobgrindery chociaż na każdym budowałem taki sam i tylko na niektórych działały(to wynik zabawy z chunkami/respieniem mobów w spigocie/bukkicie).

Pomogłem?👍

Daj Like! :D

Opublikowano

Z chunkami / spawnem mobów się nie bawiłem więc powinno być ok jak nie to pomyślimy. Do tego pomysłu z netherem jestem sceptycznie nastawiony ;p

66344506193801885041.png


Widzimy się na 1.9

Opublikowano

Wojny? Na przykład /sw zaloz IMPERIUM IMUM tworzy gildie do której można zapraszać innych, a potem /sw wojna LELO i jak oni zaakceptują kopiuje wyspy na jakieś odludzie 60 kratek od siebie i wojna :>.

Opublikowano

Fajnie by było gdyby każda wyspa mogła się jakoś atakować np /is atakuj <nick>

xD

Opublikowano

Questy typu:

Zdobądz 64 zboza i nagroda 10 skory

Zdobądz 32 diaxow nagroda SPAWNER

Zdobądz po 1 szt kazdego barwnika i nagroda Nether STAR

Zobacz sobie w pluginie UltimateSkyBloc Questy tam sa fajne, Polecam :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...