Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Na jakim serwerze bys zagrał/zagrała?


Typ serwera SV + ???  

7 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na jakim serwerze bys zagrał/zagrała?

    • Survival + frakcje
      4
    • Survival + gildie
      3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Proszę abyscie też napisali odpowiedz typu:

Wolę serwer SV + (TYP)

Ponieważ: ...

Co ma być: ...

 

Poszukuję tez ekipy do tworzenia takiego serwera!!!

Obowiązkowe:

Skype

min. 13 lat

miesięczna składka 30zl SMS/PRZELEW/PAYSAFECARD/PAYPAL

Szukam 5-7 osob OGARNIETYCH!

Na stanowiska:

KidMod

Budowniczy

Mod

ChatMod

Pomocnik

PISAC NA PW

Opublikowano

Cezariusz nikt ci nie zapłaci za kidmoda 30 złoty ponieważ ta funkcja dla graczy jest nieopłacalna i każda inna jaką podałeś jedynie Admin i HeadAdmin to funkcje za które by się składali

Opublikowano
Proszę abyscie też napisali odpowiedz typu:
Wolę serwer SV + (TYP)
Ponieważ: ...
Co ma być: ...
 
Poszukuję tez ekipy do tworzenia takiego serwera!!!
Obowiązkowe:
Skype
min. 13 lat
miesięczna składka 30zl SMS/PRZELEW/PAYSAFECARD/PAYPAL
Szukam 5-7 osob OGARNIETYCH!
Na stanowiska:
KidMod
Budowniczy
Mod
ChatMod
Pomocnik
PISAC NA PW

Żaden survival Ci nie wyjdzie nie ma szans się wybić ;) A po tym co napisałeś wnioskuje że jesteś newbie w tym temacie.. Serio myślisz że ktoś Ci zapłaci 30 zł za adma ? I wnioskuje że jeśli nawet to będzie to jakieś dziecko i to własnie ono będzie kierowało serwerem -.-'

66344506193801885041.png


Widzimy się na 1.9

Opublikowano

Proszę abyscie też napisali odpowiedz typu:

Wolę serwer SV + (TYP)

Ponieważ: ...

Co ma być: ...

 

Poszukuję tez ekipy do tworzenia takiego serwera!!!

Obowiązkowe:

Skype

min. 13 lat

miesięczna składka 30zl SMS/PRZELEW/PAYSAFECARD/PAYPAL

Szukam 5-7 osob OGARNIETYCH!

Na stanowiska:

KidMod

Budowniczy

Mod

ChatMod

Pomocnik

PISAC NA PW

za 30 zł jest już serwer więc raczej nikt ci nie zapłaci :P

A tych SV+Frakcje i gildie jest za dużoooo więc wszystko odpada

Opublikowano

Nie rozumiem w czym różnica: survival+frakcje czy survival+gildie. Wychodzi na to samo a frakcje lepiej brzmi

Opublikowano

Tsaaa zbierasz administracje i jeszcze ma płacić z własnej kieszeni. Nie wiem kto by chciał (jeszcze bym zrozumiał jak z kolegami robisz i się składają) płacić 30 zł żeby być adminem. gildia a frakcje to (chyba) to samo. Survivali jest pełno a jeżeli ty podchodzisz do tego z takiej strony to wątpię że uda ci się wybić(ja taką taktykę kiedyś próbowałem kiedy miałem 10-11 lat). Tym bardziej że powiedzmy że dam 30 zł serwer ruszy ale będzie słaby i nikt nie będzie grał to jak mi oddasz moje pieniądze?(bo obstawiam że to wszystko pójdzie na hosting) jak one wrócą na moje konto w banku? No jak?

Moje Pluginy!

1.Cobble Drop

Jak Możesz To Daj Lajka,Życie To Nie Bajka :D

Ciekawostka Minecraft możesz mieć max 32767 Lvl ponieważ przy 32768 Lvl znika ci napis z twoim aktualnym LVL`em

Potrzebujesz jakiegoś spigota,craftbukkita lecz nie możesz go znaleźć(DMCA)? Wejdź Tutaj!!

Opublikowano

za 30 zł jest już serwer więc raczej nikt ci nie zapłaci :P

A tych SV+Frakcje i gildie jest za dużoooo więc wszystko odpada

Może i za 30zl kupisz serwer ale ja kupuje serwer 500-1000 slotow

Proszę abyscie też napisali odpowiedz typu:
Wolę serwer SV + (TYP)
Ponieważ: ...
Co ma być: ...
 
Poszukuję tez ekipy do tworzenia takiego serwera!!!
Obowiązkowe:
Skype
min. 13 lat
miesięczna składka 30zl SMS/PRZELEW/PAYSAFECARD/PAYPAL
Szukam 5-7 osob OGARNIETYCH!
Na stanowiska:
KidMod
Budowniczy
Mod
ChatMod
Pomocnik
PISAC NA PW

Żaden survival Ci nie wyjdzie nie ma szans się wybić ;) A po tym co napisałeś wnioskuje że jesteś newbie w tym temacie.. Serio myślisz że ktoś Ci zapłaci 30 zł za adma ? I wnioskuje że jeśli nawet to będzie to jakieś dziecko i to własnie ono będzie kierowało serwerem -.-'

 

Czemu nie ma szans sie wybić?

Jeśli reklame zrobi youtuber co ma 80 tys widzow tez nie ma szans?

Proszę cię..

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...