Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Immediam - Dziel się ważnymi chwilami z innymi osobami!


Vershy.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

x to serwis typu instagram, można utworzyć własne konto, umieszczać różnego rodzaju media.

Serwis jest cały czas w budowie, piszcie co jest do poprawy i co trzeba jeszcze dodać 2171214038009551135709.png

Adres narazie jest na bezpłatnej domenie 2171214038009551135709.png

Można oceniać zdjęcia/filmy, komentować itp. Za każdą czynność otrzymujemy

określoną ilość punktów. 

x

*język angielski, uniwersalny

like_me_on_facebook.png

facebook.com/vershydesign

Opublikowano

Serio myślisz, że to wypali? Ludzie mają Instagrama, Fotkę, cokolwiek, a mieliby zaufać Tobie i wrzucać zdjęcia na coś co stoi na ct8? Żenada.

Opublikowano

Serio myślisz, że to wypali? Ludzie mają Instagrama, Fotkę, cokolwiek, a mieliby zaufać Tobie i wrzucać zdjęcia na coś co stoi na ct8? Żenada.

Napisałem że dopiero strona jest w budowie i umieszczam wam prototyp żeby sprawdzić ewentualne błędy?

like_me_on_facebook.png

facebook.com/vershydesign

Opublikowano

Dodaj autora, bo to już następny 'skrypt' nie twojej roboty (zapewne). 

 

Ps tutaj macie jego popis ;x 

http://forum.sruu.pl/t-fotowrzuta-hosting-zdjec?page=4

 

Gud boj

 

 

apdejt: 

 

http://codecanyon.net/item/king-media/7877877

 

to ten skrypt, pisze już do twórcy o twoją licencję ;x 

 

 

apdejt2

 

Nawet tła nie zmieniłeś, żenada. Narobiłeś się w uj, wgrałeś to na serwer i wrzuciłeś tu. Język angielski też domyślny haha, pewnie nie chcialo Ci się zmieniać ;x

53a4498fed5cd.png

 

 

 

Opublikowano

Dodaj autora, bo to już następny 'skrypt' nie twojej roboty (zapewne). 

 

Ps tutaj macie jego popis ;x 

http://forum.sruu.pl/t-fotowrzuta-hosting-zdjec?page=4

 

Gud boj

 

 

apdejt: 

 

http://codecanyon.net/item/king-media/7877877

 

to ten skrypt, pisze już do twórcy o twoją licencję ;x 

 

 

apdejt2

 

Nawet tła nie zmieniłeś, żenada. Narobiłeś się w uj, wgrałeś to na serwer i wrzuciłeś tu. Język angielski też domyślny haha, pewnie nie chcialo Ci się zmieniać ;x

Żal mi Ciebie cebulaczku, nie stać ciebie na skrypty, to już nie mój problem.

Jeżeli skrypt jest wystawiony na sprzedaż, to czemu mam go nie użyć?

Jak widzę hejtujesz mnie w każdym temacie, a te linki to se w dupe wsadź. Stare, i każdy widział.

Po kiego tło zmieniać jeżeli to jest idealne?

Tak mnie rozbawiłeś że aż dam Ci lajka :)

like_me_on_facebook.png

facebook.com/vershydesign

Opublikowano

Żal mi Ciebie cebulaczku, nie stać ciebie na skrypty, to już nie mój problem.

Jeżeli skrypt jest wystawiony na sprzedaż, to czemu mam go nie użyć?

Jak widzę hejtujesz mnie w każdym temacie, a te linki to se w dupe wsadź. Stare, i każdy widział.

Po kiego tło zmieniać jeżeli to jest idealne?

Tak mnie rozbawiłeś że aż dam Ci lajka :)

 

Za cwaniakowanie cię hejtuje. 

Przypomnę ci tylko to: http://www.mpcforum.pl/topic/1195367-upload-zdjec/?p=10304630

Zgłoszony już dawno, cebulaka to ty pokazales, teraz wzorowałem się na tobie.

Do spania

 

PS Mam prawo do wygłaszania własnej opinii, własnie to zrobiłem ;) 

53a4498fed5cd.png

 

 

 

Opublikowano

Za cwaniakowanie cię hejtuje. 

Przypomnę ci tylko to: http://www.mpcforum.pl/topic/1195367-upload-zdjec/?p=10304630

Zgłoszony już dawno, cebulaka to ty pokazales, teraz wzorowałem się na tobie.

Do spania

Hejt za hejt, typek mnie hejtował w każdym stopniu, to mu odpowiedziałem. Potem się pogodziliśmy więc

uja Ci do tego i idź się pobaw z kolegą.

Temat do zamknięcia bo gimb atakuje, lecę budować ziemiankę bo przyjdzie z kolegami jeszcze i mi najebie z warda :)

hejtujesz mnie bo robisz jakąś swoją pseudo-stronkę, która nigdy nie ujrzy światła dziennego, zrozum

że ktoś może być lepszy od ciebie gimbie :)

like_me_on_facebook.png

facebook.com/vershydesign

Opublikowano

Robię swoją "pseudo-stronkę" od podstaw, a nie jak ty skrypt pobrany z neta + domyślne tło, chociaż użytkownicy będą mieli pod tym względem do mnie szacunek. A zamknięcie tematu dobrze zrobi, jeszcze ban by się przydał. Dzięki za lajka, też się przyda.

 

Sajonara i poproszę moderatorów o drobną zmianę w regulaminie, która dyskwalifikowałaby na stracie takie coś, bo autorską stroną tego nazwać nie można.

 

@dałn

Pierwszy zakończę tę rozmowę tymi słowami:

 

 

Mądry może uda­wać de­bila, ale w dru­gą stronę to już nie działa.

                                                                                         

                                                                                                         ~mistines 

 

Życzę Ci tylko abyś zmądrzał, choć wątpie, bo nadzieja matką głupich ;x     

53a4498fed5cd.png

 

 

 

Opublikowano

Robię swoją "pseudo-stronkę" od podstaw, a nie jak ty skrypt pobrany z neta + domyślne tło. I to ma być projekt... A zamknięcie tematu dobrze zrobi, jeszcze ban by się przydał. Dzięki za lajka

 

Sajonara

Pseudo-stronka z tutoriali, wbiję tutaj kiedyś, zapewne na innym koncie i się pośmieje z tego co ty tam wyskrobałeś :)

Sajonara, i do spania.

Dałbym Ci limit, bo dawno się tak nie uśmiałem, ale mi się nie chce. 

//Spadłem z krzesła normalnie, o to genialny przykład cebulaka którego nie stać na kupno skryptu, dla niego

każdy musi pisać wszystko sam, nawet jeśli miało być to gówno z poradników.

Pozdrawiam :)

//

Nie byłeś pierwszy, nie masz tej satysfakcji bo to ja pierwszy napisałem "Pozdrawiam"

A więc idź się myć i spać.

//

Ty już raczej nie zmądrzejesz, a ja się tak zachowuje bo ty tylko taki mocny w internecie jesteś :)

like_me_on_facebook.png

facebook.com/vershydesign

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...