Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Konkurs] Wakacyjna impreza w dziale NFS World!


TheVolume

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

196751403722106291096.png

 

326331403730898291096.png

Zapraszam wszystkich na spotkanie organizowane przez MPC RT.

Będzie to niecodzienny zlot, gdyż otwiera ono długo oczekiwane wakacje.

Dlatego na spotkanie to zaplanowane zostały różnego rodzaju eventy, konkursy i zabawy.

Zlot odbędzie się 28.06.14r. (sobota)

Godzina: 1900

Serwer: APEX - EU

Samochód: Klasa E

__________________________________________________________________________________________________________

 

702251403730898291096.png

1. Spotykamy się na miejscówce MRT.

 

2. Rozpoczęcie zmagań.

Pierwsza konkurencja "Master Of Painting":

- najlepiej prezentujące się auto na zlocie

- najlepszy projekt auta w wersji MPC Forum

 

Druga konkurencja "Master Of Wheels":

- 3 wyścigi sprint

- 1 wyścig drag

 

3. Ogłoszenie zwycięzców wyżej wspomnianyc.

 

4. Ucieczki w grupach.

 

5. Event "Policjanci i Złodzieje".

 

6. Zakończenie imprezy.

 

 

Wszystkich uczestników zapraszamy na Team Speak'a:

 

Serwer: ts3.hybridagaming.pl

 

Kanały VIP: VIP.1

 

SubKanał: Gramy w NFS World APEX-EU

 

__________________________________________________________________________________________________________

 

984391403691854291096.png

Aby spotkanie przebiegło zgodnie z planem, a przy realizowaniu konkursów i zabaw nie wystąpiły żadne komplikacje należy stosować się do ustalonych zasad:

1. Osoba, która chce wziąć udział w zlocie musi być obecna na Team Speak'u.

2. Wszyscy uczestnicy spotkania muszą zamienić tradycyjną mapę NFSW na tą - która została przygotowana na sobotnią imprezę.

Jak to zrobić:

- Uruchamiamy launcher gry

- Logujemy się

- Gdy podświetli się przycisk "GRAJ" nie naciskamy go!

- Przechodzimy do folderu, w którym (jeśli przy instalacji gry nie zmieniłeś ścieżki zapisu danych) przechowywany jest plik z mapą

Win XP:

C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\Electronic Arts\Need For Speed World\Data\Media\map_textures

Win7:

C:\ProgramData\Electronic Arts\Need For Speed World\Data\Media\map_textures

Natomiast, jeśli ręcznie zmieniłeś ścieżkę zapisu plików gry - sam powinieneś wiedzieć, gdzie one są.

W razie problemów możesz użyć wyszukiwarki plików.

- Podmień mapę na następujący plik:

http://www66.zippyshare.com/v/99920160/file.html

Skan:

https://www.virustotal.com/pl/url/751d1301ea246f0afb2b6a0e10652368c3a08475820b3e2d9ba40b814038fb8f/analysis/1403722664/

- Naciśnij "GRAJ" w launcherze.

- Gotowe!

Przy ponownym uruchomieniu gry launcher automatycznie wykryje ingerencję użytkownika w pliki gry i pobierze własną mapę.

3. Nie używamy cheatów (wyjątek - drift trainer)

4. Kierowcy, na czas konkursów zostaną przydzieleni do pięcioosobowych grup (4 zawodników + sędzia)

5. Kierowcy, na czas ucieczek i eventu "Policjanci i Złodzieje" zostaną podzieleni na ośmioosobowe grupy.

6. Zasady ucieczek:

- Uciekający nie może zboczyć z trasy,

- Zadaniem uciekiniera jest dotarcie do mety,

- Zadaniem policjantów jest aresztowanie uciekiniera,

- Policjanci otrzymują 10 minut na rozstawienie sił i opracowanie taktyki natarcia,

- Policjanci mogą poruszać się po całej mapie,

- Aresztowanie następuje kiedy uciekinier zostanie uderzony 10 razy,

- Nie liczą się uderzenia czołowe, lekkie otarcia i sytuacja, w której to złodziej uderza w policjanta,

- Uciekinier po uderzeniu przez policjanta ma 7 sekund na ucieczkę (wtedy nie naliczane są uderzenia).

7. Zasady eventu "Policjanci i Złodzieje":

- Uczestnicy nie mogą opuścić wyznaczonej strefy,

- W każdej grupie znajduje się 8 osób (pięciu policjantów i trzech uciekinierów),

- Zadaniem policjantów jest aresztowanie wszystkich złodziei,

- Aby aresztować uciekiniera należy uderzyć go 5 razy,

- Nie liczą się uderzenia czołowe, lekkie otarcia i sytuacja, w której to złodziej uderza w policjanta,

- Uciekinier po uderzeniu przez policjanta ma 7 sekund na ucieczkę (wtedy nie naliczane są uderzenia),

- Po aresztowaniu uciekinier wraz z policją łapie pozostałych złodziei,

- Uciekinierzy nie otwierają mapy! (gdy opuszczą wyznaczoną strefę zabawy, zostaną o tym poinformowani przez policjantów i będą musieli zawrócić)

8. Organizując własne wyścigi, ucieczki i eventy wykorzystamy błąd gry polegający na "ucieczce" ze stadionu.

Nagranie:

9. Pytania dot. zlotu i konkursu zadajemy w tym temacie.

 

 

__________________________________________________________________________________________________________

 

 

771951403725254291096.png

Z okazji zbliżających się wakacji na zlocie zainicjowany zostanie konkurs.

Turniej ten będzie składał się aż z czterech kategorii!

Dwie z nich odbędą się na zlocie, natomiast dwie kolejne - zostaną przeprowadzone na forum.

 

__________________________________________________________________________________________________________

 

 

420761403725955291096.png

Tutaj pole do popisu będą miały osoby z talentem do malowania aut.

Ocenione przez jury zostaną dwa auta!

To, którym zjawicie się na zlocie - z klasy E.

Oraz samochód z dowolnej klasy. zaprojektowany jako auto w wersji MPC Forum.

 

507111403726148291096.png

TheVolume

arl4s6

KapienPL

 

586151403726219291096.png

1st - 7-AwardImgMaster-1361137781.png

2nd - (-10%) z paska ostrzeżeń

3rd - (-5%) z paska ostrzeżeń

 

__________________________________________________________________________________________________________

 

747761403726563291096.png

Tutaj zaś największy wpływ na wygraną będą miały umiejętności kierowcy.

Zadaniem osób biorących udział w turnieju jest przekroczenie linii mety w jak najkrótszym czasie.

Wyścigi odbędą się na torach zaznaczonych na mapie:

- MRT Race 01

- MRT Race 02

- MRT  Race 03

- Drag

 

507111403726148291096.png

TheVolume

arl4s6

KapienPL

 

586151403726219291096.png

1st - 7-AwardImgMaster-1361137781.png

2nd - (-10%) z paska ostrzeżeń

3rd - (-5%) z paska ostrzeżeń

 

__________________________________________________________________________________________________________

 

190391403727124291096.png

Pierwsza kategoria rywalizacji na forum.

Na podium staną użytkownicy, który od momentu publikacji tego tematu (25.06) do dnia 10.07 opublikują "Poradnik na medal" w subforum Need For Speed World - Poradniki.

 

507111403726148291096.png

TheVolume

arl4s6

KapienPL

 

586151403726219291096.png

1st - 9-AwardImgMaster-1361138078.png

2nd - 7-AwardImgMaster-1361137781.png

3rd - (-10%) z paska ostrzeżeń

 

__________________________________________________________________________________________________________

 

284671403727602291096.png

Druga kategoria rywalizacji na forum.

Celem osób biorących udział w zmaganiach jest pokazanie najciekawszego nagrania z dowolnej części Need For Speed (oprócz NFS World).

Video umieszczamy w tematach w dziale "Need For Speed", wątki muszą posiadać prefix [Konkurs].

Konkurencja odbędzie się, jeśli zostanie zgłoszonych co najmniej 5 prac.

 

507111403726148291096.png

TheVolume

arl4s6

KapienPL

 

586151403726219291096.png

1st - 9-AwardImgMaster-1361138078.png

2nd - 7-AwardImgMaster-1361137781.png

3rd - (-10%) z paska ostrzeżeń

 

 

Zgody na przeprowadzenie konkursu udzielił Lord Makin.

HB5fLf7.png

Opublikowano

Ahh tyle mnie omija przez mój wyjazd :D Na stówę MPC champion byłby mój :v

No cóż powodzenia wszystkim i życzę udanego zlotu :)

Może będę na czymś za tydzień lub dwa :ninja:

 

Btw. podsuneliście mi tym pomysł na konkurs do mojego działu :D

MAL

 

Uwielbiam "znawców" , którzy nakładają swój styl gry innym. Każdy ma własny styl i upodobania... Trzeba je tylko odkryć.

Opublikowano

Zapowiada się fajnie :) Szkoda, że 28, a wbiłbym na to, spróbuję wziąć udział w kolejnym zlocie i zobaczyć, jak MRT się ma :>

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Opublikowano

Wyniki dwóch pierwszych konkurencji:

 

"Master Of Painting"

1-st @wojtek16071

2-nd @DarkVenom22

3-rd @DolarPL123

 

"Master Of Wheels"

1-st @kulka5010

2-nd @wojtek16071

3-rd @DolarPL123 i @BlackAdrenaLine

 

Gratuluję zwycięzcom, zapraszam na zlot za tydzień i do udziału w III i IV konkurencji wakacyjnego konkursu!

HB5fLf7.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...