Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Metin2 SG - opłaca się pobierać?


Astera2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chciałbym sie dowiedziec jakie są wasze opinie na temat metin2.sg


Czy opłaca sie tam grac?


Czym to sie rozni od metina gameforge?


Czy jest tam dużo graczy ?


Czy są Polacy ?


Czy exp jest jak na metin2.pl?


W jakim języku jest ta wersja gry?


1402682353-PolonezCaroPlus.jpg


 


 

Opublikowano

exp jest łatwiejszy, na start dostajesz bonusy z is;u na 7 dni w tym:

exp, drop, yangi i coś jeszcze

Pobieraj, o wiele fajniej niż na PL'u

polacy grają

metin2.sg nie jest po polsku

by Neosieł

Opublikowano

Czy opłaca sie tam grac? Tak dużo ludzi ,eventy itd ;D


Czym to sie rozni od metina gameforge? Nie jest od tego syfu ,,Gameforge"


Czy jest tam dużo graczy ? Myślę , że z 2k może więcej


Czy są Polacy ? Jest nawet liczna grupka ;d


Czy exp jest jak na metin2.pl? Troszkę szybszy. (moim zdaniem)


W jakim języku jest ta wersja gry? Angielski


Opublikowano

exp jest łatwiejszy, na start dostajesz bonusy z is;u na 7 dni w tym:

exp, drop, yangi i coś jeszcze

Pobieraj, o wiele fajniej niż na PL'u

polacy grają

metin2.sg nie jest po polsku

 

 

Czy opłaca sie tam grac? Tak dużo ludzi ,eventy itd ;D

Czym to sie rozni od metina gameforge? Nie jest od tego syfu ,,Gameforge"

Czy jest tam dużo graczy ? Myślę , że z 2k może więcej

Czy są Polacy ? Jest nawet liczna grupka ;d

Czy exp jest jak na metin2.pl? Troszkę szybszy. (moim zdaniem)

W jakim języku jest ta wersja gry? Angielski

 

Dzięki za opinie.

1402682353-PolonezCaroPlus.jpg


 


 

Opublikowano

Według mnie warto bo tam nie ma chamstwa jak u nas ale licz się z tym jeżeli nie umiesz Angielskiego to nie dogadasz się o handel ; /

isaricbaner.png

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Pobieraj, gra przyjemniejsza i łatwiejsza. Polacy grają, także będziesz miał z kim grać. Nawet jeśli tego angielskiego tak dobrze nie umiesz to moim zdaniem też się dogadasz, podstawy starczą, a tłumacz Google zawsze pomocny xD

Co do botów to chyba nie ma ich tak dużo jak na PL'u. 

Opublikowano

Mówicie, że warto więc i ja rozpoczynam właśnie pobieranie.

A jak z botami ? Dużo dosyć botów, lata bo m1-m2? ;/..

 Botów w ogóle nie ma, bo tam administracja nie śpi:) Chyba, że nagle się coś zmieniło. Ktoś kto używa cheatów za chwilę bana wyłapie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...