Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kilka pytań max lvl ? Poprawne zapisanie maszyny i nie tylko.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam do was kilka pytan a mianowicie:

1.Jak zwiekszyc max lv na swoim serwerze w plikach terenzo

2.Jak poprawnie zapisac maszyne w freebsd tak aby nic sie nie skraszowalo co czesto sie u mnie zdarza ''virtualbox error failed to open a session for the virtual machine'' a jak sie to pojawi to jak to naprawic aby mozna bylo odpalic maszyne ?

3.Czy jak wgram dajmy max lv 250 w plikach to czy bd mogl to gdzies zablokowac do np max 150

4.W plikach terenzo jest wgrana szkata ktora otrzymujemy na start jak zmienic itemy ktore sie z niej dostaje ?

 

Z góry dziekuje za pomoc

Leci limit +

Nick: 3MajGarde


 


Gildia: DieForHonoR

Opublikowano

1. w configu, ale musisz dograć diff na 250lvl

2. po prostu ją zapisz, a nie wylaczaj.

3.  Tak, tez w configu

4. Tak, skrzynia ucznia.

Opublikowano

1. w configu, ale musisz dograć diff na 250lvl

2. po prostu ją zapisz, a nie wylaczaj.

3.  Tak, tez w configu

4. Tak, skrzynia ucznia.

Troche sie nie zrozumielismy ale po częsci

1.Jaki diff jak to zrobic i ktory bedzie pasowal do plikow terenzo ?

2.Zapisz tzn mam wlaczona i odrazu ja zapisac nie uzywac komendy reebot ani innej ? nawet jej nie restartowac ?

3.Ok dzieki

4.Tutaj sie nie zrozumielismy jak zmienic itemki ktore sie dostaje na start jak edytowac to co znajduje sie w tej skrzyni ?

Nick: 3MajGarde


 


Gildia: DieForHonoR

Opublikowano

Troche sie nie zrozumielismy ale po częsci

1.Jaki diff jak to zrobic i ktory bedzie pasowal do plikow terenzo ?

2.Zapisz tzn mam wlaczona i odrazu ja zapisac nie uzywac komendy reebot ani innej ? nawet jej nie restartowac ?

3.Ok dzieki

4.Tutaj sie nie zrozumielismy jak zmienic itemki ktore sie dostaje na start jak edytowac to co znajduje sie w tej skrzyni ?

1. Diffy możesz wgrywać toolem od jachupl. Diffy bodajze wgrywaj na game 34k

2. tak

4. Edytujesz w special_item_drop (jakoś tak) szukasz id skrzynki i edytujesz co ma z niej dropić. A itemy na start to wgrywasz questa od bambuska

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...