Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie udało się dołączyć do serwera.


Stwórca

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam problem z moim BF3 z Origin.
Dodałem sobie darmową wersję BF3 z Origina, pobrałem i tryb SP działa normalnie elegancko (oprócz przycinających się filmików) ale mniejsza o to bo to działa. CO-OP działa również bo grałem z kuzyniakiem i nie ma problemów. Gorzej jest z trybem Online gdzie nie mogę dołączyć do żadnego serwera.
Gdy próbuję połączyć się z wybranym serwerem gra włącza się na chwilę jest "WCZYTYWANIE" lecz po chwili grę wywala i pozostaje błąd na stronie BattleLog'u :

BŁĄD Rozłączenie z grą: nie udało się dołączyć do serwera

Próbowałem wszystkiego, wyłączyłem firewall w systemie i w routerze. Dodałem udostępnianie innym użytkownikom internetu w karcie sieciowej i nic.
Nie mam pomysłu co na to, nawet reinstall nie pomaga.
Ma ktoś może jakieś serum na to?

1357814323.png
Opublikowano

Nie miałem PB w ogóle i doczytałem się też że również dlatego może mi nie łączyć z żadnym serwerem.
Zainstalowałem dodałem BF3 i nadal to samo...



EDIT:
Z serwerami bez i z PB jest to samo.

 

 

EDIT2:
Zmienienie protokołu IPv6 na IPv4 działa powalająco. Wszystko gra i buczy :D

 

EDIT3:
Dziś już nie działa ...
Zmienianie protokołu też nic nie daje, porty mam wolne bo przed chwilą sprawdzałem.
Antywir też nie blokuje, router raczej też nie.

1357814323.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...