Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

PBE Patch notes 4.11


Morness

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Riot robi sobie jaja, ot co. Moim zdaniem powinni ogarnąć flame, a nie nowe skiny wypuszczać pierdoły je*ane.

ogarnac flame o co oni bluzgają czy niedojebani gracze ??

mentalności ludzi nie zmienisz moga tylko zastosować wieksze kary ale wątpię aby to coś pomogło

Opublikowano

Jeszcze bardziej znerfcie to Kayle GZ RITO.

Na ten moment Kayle nie jest aż tak silna, powinien wydłużć cd na ulti i byłaby zbalansowana.

Pomogłem? To dobrze.

Opublikowano

Od Kayle to by się mogli odwalić -.-

Nowe animacje skilli LB jak dla mnie brzydkie.

Nerf dla Jaxa ciekawe, może w końcu nie będzie insta banem i sobie nim pogram na rankedzie.

y6eft.gif

Opublikowano

ma ktoś PBE? ile zajmuję ten patch? bo muszę podłączyć stary dysk (i pobrać aktualizacje) żeby zagrać na becie ;/

może wbiję jutro bo dzisiaj pewnie kolejki ;D

Hejo

Opublikowano

Riot robi sobie jaja, ot co. Moim zdaniem powinni ogarnąć flame, a nie nowe skiny wypuszczać pierdoły je*ane.

Japierdole , a czy to Riot flamuje czy gracze...

Uświadom to sobie , że oni nic z tym nie mogą zrobić..

A co do tych nowych skinów biorę do Vlada i Cait. Heimer też spoko ale nim nie gram :P

Opublikowano

Patch spoko co do nerfa kayle jak najbardziej ok bo to przesadzony champ praktycznie 0 cd na ulti za każdym razem gdy jest walka to ona ma zawsze ulti i jej chory dmg w każdej fazie gry a co do jaxa i tak będzie banowany i potężny bo mu na dmg nie znerfili

Opublikowano

Imo dobry patch, nerf dla Jax'a jak najbardziej uzasadniony.

Opublikowano

 

 

Moim zdaniem powinni ogarnąć flame

 

Wtf.... Przecież posypały się masowe restrykcje na chat.

Diss_Stream.png

Opublikowano

Szkoda że znerfią maokaia na co mu ten nerf niby fajny ult i sadzonka jak wybuchnie to będzie slow na 1s ale niestety na wszystkie skille prawie będą zmniejszone obrażęnia i zasięg na w zmniejszony ale to jest na pbe może jeszcze zmienią to

Opublikowano

Szkoda, że nie dodali tego, że VU SR zmienia odrobinę położenie kamery przez co takim Ezem łatwiej się trafia #potwierdzoneinfo #naserio #niekłamie (Polski stream z Twitcha). Zmiany na plus, bo nie gram niczym z tych nerfów a taka Kayle mnie strasznie wkurzała. GG Rito, cieszę się. Zmiany graficzne LeBlą słabe. 

PMK3yt4.png

Opublikowano

Przepraszam ze tak sie wpierdalam troche w temat ale czy yasuo dostanie mocno w dupke jesli wyjda dla niego owe zmiany, troche sie o niego obawiam.

 

 

Nie, E i tak zadawało mało DMG, 

 

 

Nerf Brauma oraz dalsze zmiany championów!

 

 

English

 

http://www.surrenderat20.net/2014/06/624-pbe-update.html#more

 

Po polsku

 

http://how2win.pl/nerf-brauma-i-dalsze-zmiany-w-nidalee/

f1a327ea2f.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...