Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

LUDZIE KURDE wy nie umiecie czytać? ! 13219312031 tematow a keidy bedzie bol dzialac ...
Dzis wieczorem
Da się, jest na stronie bola z zakladce kup vipa 
nie jest wykrywalny, ale nie raz widac jak ja nim grasz, uzywajac z glowa bana raczej nie wychaczysz ...

1331337770-U247153.gif

Opublikowano

ja p******e polaczki bez bola nie umiecie grać?

dziś bd pod wieczór aktywny dla free cebulaczków

za bola można wyrwać bana gdy używasz expolitów typu cassio ryze czy ashe ..

Opublikowano

mixer wyjdz z tego forum proszę się ...

 

o co ci zapierdala

odpowiedziałem Ci na pytanie?

było 1231241312 tematów kiedy bd aktywny bol ciężko jełopie poszukać?

@down

domyślam sie bo wtedy nie było by 1243123123 tematów :)

Opublikowano

Logujesz się na botoflegends.com > prawy górny róg Store > klikasz w BoL > add to cart >checkout> wybierasz z listy "paymentwall" >confirm> PSC 
takie trudne serio? zapraszam do szkoły na lekcję angielskiego ;)

1331337770-U247153.gif

Opublikowano

Nie wprowadzam w błąd :-)

Znam typa do stracił 6,3k koła bo zbanowali go za Bol'a :-)

Bol sam w sobie nie jest wykrywalny, wykrywalne są exploity, jeśli ktoś jest na tyle głupi, żeby używać.

Opublikowano

Nie wprowadzam w błąd :-)

Znam typa do stracił 6,3k koła bo zbanowali go za Bol'a :-)

Nie zabanowali go za bola tylko za expolity.

Prosze cię wyjdz bo swoim deblinimi postami umiesz tyko ludzi wprowadzać w błąd

Opublikowano

Pewne jest że BoL będzie dostępny max do godziny 23.59 taką informacje zdobyłem na ich kanale IRC 
"
READ THIS: Free use available between 00:00 and 23:59 during June 23rd BRAZIL timezone. PLEASE have patience. Channel is MUTED until update."
 

Opublikowano

 

Pewne jest że BoL będzie dostępny max do godziny 23.59 taką informacje zdobyłem na ich kanale IRC 

"READ THIS:[/size]

Free use available between 00:00 and 23:59 during June 23rd BRAZIL timezone. PLEASE have patience. Channel is MUTED until update."[/size]

 

 

 

Od razu zaznaczam, że to Brazil time, żeby nie było płaczu, że 00:00 u nas i nie działa.

Opublikowano

niech te przygłupy wreszczie właczą bola diament sam sie nie wbije

W twoim przypadku to chyba brąz 4 sam się nie wbije.
Opublikowano

gratuluje platyna na BOLu :) Wbij chociaż platyne bez bola to ci poklaskam a nie ty juz o diamencie marzysz 

Opublikowano

platyna 1 idioci mam   a teraz wbije nuuby

Ustaw sobie to na mpc żeby pokazywalo innym w jakiej jest akutalnie lidzie. W taki sposob kazdy Ci uwierzy a nie że piszesz z powietrza jakies niepotwierdzone dane

Opublikowano

a jak to zrobic?

http://www.mpcforum.pl/topic/1196253-nowosc-w-dziale-league-of-legends/

 

I teraz sobie poczekam aż powiązesz sobieswoje konto i zobacze sobie ta twoja platyne kappa

Ale pamietaj ze jezeli teraz nie ustawisz soobie tego to bedzie oznaczało ze jest z ciebie jebny polaczek celuaczek który tylko umie wszyskim sciemniac i nawet z bolem z braz nie potrafi wyjsci

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...