Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz
  • 0

Dlaczego nie mogę rozmawiać przez mikrofon ?!


aresorek

Pytanie

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wejdź w tsa>settings>options>capture i wybierz z rozwijanej listy swój mikrofon, zaznacz Voice Activation Detection i naciśnij begin test, wybieraj z listy tak długo, aż zacznie Ci na skali pojawiać się zielony pasek, może pomoże.

Nic.

Chciałbym dodać że wogóle nie mogę rozmawiać na skype ts3 na niczym. O co w tym chodzi? Jakiś sterowników nie mam czy coś ?

Opublikowano

Jaki masz system operacyjny?Czy nie jest wyciszony w START/PANEL-STEROWANIA/SPRZĘT ? i czy masz gdzieś podłączony inny mikrofon ale o tym nie wiesz,ustaw ten mikrofon jako domyślne.Czy mikrofon wcześniej u ciebie na komputerze działał?

Mam Window XP provesional. Mam jeden mikrofon i nie nie jest wyciszony .

SS- http://zapodaj.net/07ca042cdbed4.jpg.html

Opublikowano

AC97, jak ja nie lubię tych sterowników...

Wiesz może, czy kiedykolwiek działało Ci wejście słuchawkowe do PC?

Ewentualnie kup / pożycz od kogoś mikro na USB, nwm co Ci poradzić, teoretycznie sterowniki masz, może jest systemowo mikro wyłączone?

Zobacz w menedżerze audio, czy nie masz go wyciszonego, czy coś.

436951440626370320491.png

Opublikowano

Wejdź w tsa>settings>options>capture i wybierz z rozwijanej listy swój mikrofon, zaznacz Voice Activation Detection i naciśnij begin test, wybieraj z listy tak długo, aż zacznie Ci na skali pojawiać się zielony pasek, może pomoże.

436951440626370320491.png

Opublikowano

Jaki masz system operacyjny?Czy nie jest wyciszony w START/PANEL-STEROWANIA/SPRZĘT ? i czy masz gdzieś podłączony inny mikrofon ale o tym nie wiesz,ustaw ten mikrofon jako domyślne.Czy mikrofon wcześniej u ciebie na komputerze działał?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...