Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Castowanie pakietami pytanie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiem ze to bardze szybkie castowanie skillow ale .... Czy da sie to miec za darmo?  Czy wymaga to vipa?  

Bo narkomani mają piekło na ziemi, czyściec przechodzą w momencie śmierci, cała trucizna uwalnia się w ostatnim oddechu. I potem mają swoją wymarzoną, wyczekaną i wyćpaną szczęśliwość.
 

21076673_155844708327715_28800624_n.jpg

Opublikowano

Nie cebulaku, mowilem ci juz, ze nie bedziesz miec tego wszystkiego za darmo.

 

Moze w dalekiej przyszlosci gdzie w Bolu 2.0 wysylanie pakietow bedzie dla free.

 

 

ONLY VIP.

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

Do jakiej dywizji dojde na free na syndrze od hondy ?:D

Bo narkomani mają piekło na ziemi, czyściec przechodzą w momencie śmierci, cała trucizna uwalnia się w ostatnim oddechu. I potem mają swoją wymarzoną, wyczekaną i wyćpaną szczęśliwość.
 

21076673_155844708327715_28800624_n.jpg

Opublikowano

brąz 5

Nie chwal sie swoja dywizja :)

Bo narkomani mają piekło na ziemi, czyściec przechodzą w momencie śmierci, cała trucizna uwalnia się w ostatnim oddechu. I potem mają swoją wymarzoną, wyczekaną i wyćpaną szczęśliwość.
 

21076673_155844708327715_28800624_n.jpg

Opublikowano

Okej , a kiedy dla free userow bedzie dostepne o ktorej godzinie dzis?

Bo narkomani mają piekło na ziemi, czyściec przechodzą w momencie śmierci, cała trucizna uwalnia się w ostatnim oddechu. I potem mają swoją wymarzoną, wyczekaną i wyćpaną szczęśliwość.
 

21076673_155844708327715_28800624_n.jpg

Opublikowano

Okej , a kiedy dla free userow bedzie dostepne o ktorej godzinie dzis?

BoL już działa dla free.

Opublikowano

Nie cebulaku, mowilem ci juz, ze nie bedziesz miec tego wszystkiego za darmo.

 

Moze w dalekiej przyszlosci gdzie w Bolu 2.0 wysylanie pakietow bedzie dla free.

 

 

ONLY VIP.

A można prosić o więcej informacji o tym castowaniu pakietami dla VIPów? Posiadam VIPa. Z góry dzięki.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...