Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam spolszcznia hammermt2 i poradnik o eq


kubax2013

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeśli chodzi o spolszczenie http://www.mpcforum.pl/topic/497697-robimy-spolszczenialauchery/

(niestety wiele osób już na nie czeka).

 

A co do eq: chodzi o wojenne czy klasowe? Jaką grasz postacią?

Możesz się wzorować na tym poradniku.

http://www.mpcforum.pl/topic/1208975-promt2-ekwipunek-wojenny/?view=findpost&p=10333651

it's not who i am underneath

but what i do that defines me.

Opublikowano

Jeśli chodzi o spolszczenie http://www.mpcforum.pl/topic/497697-robimy-spolszczenialauchery/

(niestety wiele osób już na nie czeka).

 

A co do eq: chodzi o wojenne czy klasowe? Jaką grasz postacią?

Możesz się wzorować na tym poradniku.

http://www.mpcforum.pl/topic/1208975-promt2-ekwipunek-wojenny/?view=findpost&p=10333651

Gram mentalem, wojene,klasowe ;P

Ps. Byłaś modem na xxx

Opublikowano

Gram mentalem, wojene,klasowe ;P

Ps. Byłaś modem na m**forum? : p

Wojenne już Ci podałam, a klasowe proszę: http://www.mpcforum.pl/topic/1211007-mental-na-serwery-prywatne-eq-do-pvp/?view=findpost&p=10396491&hl=%2Bmental Zwróć uwagę na posty pod tematem, wypowiadałam się tam również ja między innymi (uważam, że nie wyjdziesz źle, stosując moje poprawki). :P

 

Tak, byłam. Jaki mały jest ten internet, witam gracza ProMT2 (o ile się nie mylę) ;d

it's not who i am underneath

but what i do that defines me.

Opublikowano

Wojenne już Ci podałam, a klasowe proszę: http://www.mpcforum.pl/topic/1211007-mental-na-serwery-prywatne-eq-do-pvp/?view=findpost&p=10396491&hl=%2Bmental Zwróć uwagę na posty pod tematem, wypowiadałam się tam również ja między innymi (uważam, że nie wyjdziesz źle, stosując moje poprawki). :P

 

Tak, byłam. Jaki mały jest ten internet, witam gracza ProMT2 (o ile się nie mylę) ;d

Tak nie mylisz się ;D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...