Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Części] Mercedes-Benz SLR McLaren 722 Edition


mamolek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mercedes SLR McLaren 722
Silnik: Żółty
Turbo: Niebieskie / Czerwone
Skrzynia: Zielona / Czerwona
Zawieszenie: Niebieskie/ Czerwone
Hamulce: Żółte / Niebieskie
Opony: Żółte / Niebieskie

 

Powiem w ten sposób.

Tak jak to auto świetnie wygląda tak w NFSW jest beznadziejne.

Za psucie w grze takich aut powinny być wyroki ;-)

Nie inwestuj w to auto, bo szkoda.

Chyba, że:

1) Masz full w magazynach i nie masz co z tym robić.

2) Wykręcasz najlepsze czasy na trasach dla danej marki.

 

pozdrawiam

 

cieniasek

 

Opublikowano

Tak jak w temacie, prosiłbym też o podanie jakie czy profesjonalne itp. oraz umiejętności :)

Części oczywiście, że ultra tuningowane ;)

Kolory masz podane wyżej.

Umiejętności - zależy czy chcesz zrobić to auto pod wyścigi czy pościgi.

1) Wyścigi:

- przedłużenie doskonałego startu (o 5s),

- moc nitro,

- działanie nitro,

- odnawianie nitro,

2) Ucieczki i pościgi:

- masa pojazdu (do 50%),

- przedłużenie działania molocha,

- moc molocha.

HB5fLf7.png

Opublikowano

Części oczywiście, że ultra tuningowane ;)

Kolory masz podane wyżej.

Umiejętności - zależy czy chcesz zrobić to auto pod wyścigi czy pościgi.

1) Wyścigi:

- przedłużenie doskonałego startu (o 5s),

- moc nitro,

- działanie nitro,

- odnawianie nitro,

2) Ucieczki i pościgi:

- masa pojazdu (do 50%),

- przedłużenie działania molocha,

- moc molocha.

Ale jak przerobić cześć ulta na ultra tuningowaną ? 

Mercedes SLR McLaren 722

Silnik: Żółty

Turbo: Niebieskie / Czerwone

Skrzynia: Zielona / Czerwona

Zawieszenie: Niebieskie/ Czerwone

Hamulce: Żółte / Niebieskie

Opony: Żółte / Niebieskie

 

Powiem w ten sposób.

Tak jak to auto świetnie wygląda tak w NFSW jest beznadziejne.

Za psucie w grze takich aut powinny być wyroki ;-)

Nie inwestuj w to auto, bo szkoda.

Chyba, że:

1) Masz full w magazynach i nie masz co z tym robić.

2) Wykręcasz najlepsze czasy na trasach dla danej marki.

 

pozdrawiam

 

cieniasek

Pojazd ten kupiłem w celach kolekcjonerskich, po prostu uwielbiam ten samochód :)

http://www.mpcforum.pl/topic/900058-kidmoderator-metin2/  : Najlepsze podanie na Kid Moda jakie czytałem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...