Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM] Asterius2 - Wygląd skilli , Biżuteria , Ważne Informacje , Sponsor


kacper635

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na ten syf ?

Sorry chłopcze ale wole już grać w Pasjansa na Win XP

Haha :D

 

@Topic:

Ogólnie film mi się nie podoba, gdybyś wpisał /xmas 0 to efekt byłby o wiele, wiele lepszy, tak to jest bardzo ciemno i nic praktycznie nie widać.

Biżuteria ogólnie strasznie pomieszana, ikonki zebrane w całość z różnych tematów, co wygląda nieestetycznie, pomijając to, że są z MPC.

Życzę powodzenia z projektem.

 

@Edit:

Jeszcze jedna uwaga, po co mówisz za każdym razem, w każdym filmie "Ja jestem weezy", przecież skoro to Twój kanał i Twoi widzowie, to chyba wiedzą kogo oglądają i jaki masz pseudonim...

Opublikowano

Haha :D

 

@Topic:

Ogólnie film mi się nie podoba, gdybyś wpisał /xmas 0 to efekt byłby o wiele, wiele lepszy, tak to jest bardzo ciemno i nic praktycznie nie widać.

Biżuteria ogólnie strasznie pomieszana, ikonki zebrane w całość z różnych tematów, co wygląda nieestetycznie, pomijając to, że są z MPC.

Życzę powodzenia z projektem.

 

 

 

Bo ten film był nagrywany o 2 w nocy i na serwerze jest wtedy lekko ciemno?

Opublikowano

Bo ten film był nagrywany o 2 w nocy i na serwerze jest wtedy lekko ciemno?

Więc dlatego napisałem: "gdybyś wpisał /xmas 0".

Administracja nieznająca podstawowych komend ? 

Nawet jeśli macie questa na dzień i noc, to po wpisaniu komendy staje się dzień.

Życzę powodzenia, na pewno Wam się przyda.

Opublikowano

Więc dlatego napisałem: "gdybyś wpisał /xmas 0".

Administracja nieznająca podstawowych komend ? 

Nawet jeśli macie questa na dzień i noc, to po wpisaniu komendy staje się dzień.

Życzę powodzenia, na pewno Wam się przyda.

Ja nie jestem z administracji.

Ja tylko wrzucam ten film.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...