Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mod - PandoraMT2 - błędy mapa 150 i 120 - POMOCY


wh222

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

http://www.mpcforum.pl/topic/1138369-pandoramt2-mod-nowe-mapki/

Paczka zadziałała... trochę.

Mapa 110 lvl działa.
Widzę moby, widze tekstury..
Mapa 120 i 150...
Niestety, widzę tekstury, metiny, ale brak mobów :(
Widze tylko ludzi bijących te moby..

Co mam zrobić?
Jak tą mapę ogarnąć?
Nadal nie widzę zwierząt w postaci pieczęci lwa etc.. :(

Chciałbym również expić w komnacie pająka.. nie wiem czy tam widzę tekstury i moby - nie sprawdzałem.

Jeśli nie mogę tego obejść, czy mogę prosić o działający mobber + WH (chyba jest to WH, chodzi mi o szybkie bicie wszystkich mobów wokoło mnie tak, by nawet nie machać mieczem) + autopotter..

Będą + za każdą nawet maleńką pomoc!

Opublikowano

W  paczce znajdź dwa pliki atlasinfo.txt i npclist.txt, skopiuj i wklej tak jak napiszę a nie tak jak ci się podoba:

 

Jeśli używasz moda sprzed 23.04.2014 to,

\Klient z Modem\atlasinfo.txt
\Klient z Modem\mod\npclist.txt

Jeśli po 23.04.2014 to,

\Klient z Modem\atlasinfo.txt
\Klient z Modem\mod\locale\pandoramt2\npclist.txt

Teraz zarówno mapy jak i moby powinny być widoczne.

Nigdy nie kłóć się z głupkiem,bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Opublikowano

W  paczce znajdź dwa pliki atlasinfo.txt i npclist.txt, skopiuj i wklej tak jak napiszę a nie tak jak ci się podoba:

 

Jeśli używasz moda sprzed 23.04.2014 to,

\Klient z Modem\atlasinfo.txt
\Klient z Modem\mod\npclist.txt

Jeśli po 23.04.2014 to,

\Klient z Modem\atlasinfo.txt
\Klient z Modem\mod\locale\pandoramt2\npclist.txt

Teraz zarówno mapy jak i moby powinny być widoczne.

 

Dziękuję!

To był ten problem o którym kompletnie zapomniałem, po 23.04 były przenosiny plików na nowy folder... Ehhh skleroza, sam edytowałem przecież item_list i item_proto... Dzięki, 5x ++ poszły do Ciebie :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...