Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Serwer jakiego dawno nie było


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

•---•---•---•---•---•---•---•---•---•---•---•---•
Czy pamięta jeszcze ktoś czasy minecrafta
w którym nie było żadnych koni, koxów, hardcore pvp, gildi, itp?

Jeśli tak, to pewnie przychodzą ci namyśl dawne wersje minecrafta.
Jedną z takich wersji, która jest dobra i zarazem ma już dobre i stabilne
pluginy, silniki serwerowe jest wersja 1.2.5.

•---•---•---•---•---•---•---•---•---•---•---•---•
Pewnie, że z dawnym minecraftem kojarzy się wszystkim serwer TheMinecraft,
niestety już takiego serwera jak ten nie ma już od długiego czasu. Ale jest
właśnie nadzieja że takie coś zostanie reaktywowane przeze mnie!

•---•---•---•---•---•---•---•---•---•---•---•---•
Dokładny opis jaki ten serwer mógłby być:
- Serwer premium (rejestracja no-premium wynosiłaby ok. 1.23zł)
- Wersja serwera 1.2.5
- Tryb FB+SV
Piszcie w komentarzach co o tym sądzicie ;)


 

Opublikowano

Życzę Ci powodzenia i powiem Ci, że zagrałbym lecz:

Znając życie zostanie tylko na samych zapewnieniach, że "serwer jest w budowie", czy "Prawie kończymy..".

Projekt znudzi Ci się po kilku chwilach od jego rozpoczęcia :)

 

Szczerze życzę powodzenia, ponieważ sam chciałbym zagrać na takim serwerze i nawet wykupiłbym tego "slota" :) (Nie posiadam Premium)

 

Pozdrawiam

S0L1D3R

Cześć!

Jeżeli odpowiedziałem akurat w tym temacie, którym się interesujesz lub sam go założyłeś to wiedz, że dopóki nie rozwiążemy problemu, zagwozdki, czy po prostu nie rozwiejemy Twoich wątpliwości będę śledzić ten temat.

 

Nie rzucam słów na wiatr, więc i ty też tego nie rób.

 

Pozdrawiam,

S0L1D3R

Opublikowano

Taki tryb serwera może już nie wypalić. Wnioskuję to po tym, że gracze się zmieniają. Większość dzisiejszych użytkowników nie zna czasów bety i nie wie jak kiedyś się grało. Teraz tylko w głowie minigry i diaxy na start.

Jeżeli przychodzi do kopania surowców i zwykłej gry survival, bez najlepszych itemów odechciewa się młodym graczom taka zabawa.

Opublikowano

Bardzo dobry pomysł, chętnie bym zagrał (wspomnienia wracają)

Nie jakieś szczególnie epickie budowle, mała nowości tak jak to było kiedyś jakieś 2 lata temu.

 

Musi być na wersję 1.2.5!

Opublikowano

Serwer bez koxow ? ;d No nie wiem czy gracza sie to spodoba ;)

Ja osobiscie nawet bez koxow bym zagral. Z checia powrocilbym do starych czasow

Ale pewnie to zakonczy sie tylko na zapewnieniach tak jak SOL1D3R wspomnial ;)

Opublikowano

Serwer bez koxow ? ;d No nie wiem czy gracza sie to spodoba ;)

Ja osobiscie nawet bez koxow bym zagral. Z checia powrocilbym do starych czasow

Ale pewnie to zakonczy sie tylko na zapewnieniach tak jak SOL1D3R wspomnial ;)

Serwer dojdzie do skutku, maszyna została zakupiona 2 godziny temu.

Opublikowano

Szczerze może na początku być problem z graczami ale to tylko moja opinia.

Chętnie bym sobie zagrał na czymś takim.

I jakby co to moge nawet pomóc :D

585051449511123978085.jpeg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...