Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Program HiRezUnifedLauncher przestał działać.


kestian

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem z grą Smite :(
Pobrałem gierke zainstalowałem i grałem w Smite przez jeden dzień.
Drugiego dnia przeinstalowalem system na win8 i gra działała natomiast już przy kolejnym uruchomieniu gry pojawia się problem że program HiRezUnifedLauncher przestał działać nie mogę nawet włączyć launchera :/.

Skanowałem już komputer
Ustaliłem zgodność systemu
Uruchomiłem jako administrator

Jak chce odinstalować nawet grę przez panel sterowania to wyskakuje taki sam problem jak przy włączaniu gry :(
Bardzo bym prosił o pomoc gdyż gra mi się strasznie podobała a nie mogę w nią zagrać a tym bardziej iż zbiliżają się wakajce i czasu na arenki jest dość sporo.

Zrobię każdy krok co mi napiszecie !
Z góry dzięki:

Miłego wieczoru   :P
 

Opublikowano

Musisz w plikach gry znaleść plik tekstowy, w którym zawarte są daty i czas włączania launchera, są tam też numery określające błąd, jeśli wystąpił. Jak uda Ci się ustalić numer błędu to znajdź w googlach jego rozwiązanie, a jak nie znajdziesz to pisz do supportu Smite'a.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...